Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem osztogattak a...

Miért nem osztogattak a mostrani nyáron viizet a városban?

Figyelt kérdés
Úgy gondolják, hogy az emberek csak azokon a hőségnapokon lehetnek rosszul,amikor a politikusoknak szavazat kell??
2019. aug. 20. 23:05
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
71%
Most is van víz, csak horvát szennyel dúsítva! (A baj csak az, hogy a vezér nem csak a balfax szavazóit itatja fekáliával, hanem azokat is, akik soha nem szavaztak rá.)
2019. aug. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
60%
Debrecenben a főutcától 10 percre, egy iskola előtt a járda közepén, már vagy 10 éve van egy 10 négyzetméteres, fél méteres gödör. Még gyalog is hasra lehet esni mert tele van sziklákkal. Ez is filléres dolog lenne.
2019. aug. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

13

Nem találkoztam a déli és nyugati pályaudvarnál megyek el minden nap majdnbem de nem láttam Mészáros féle vizet!


16

"Idén nyáron többször is osztottak vizet a Belvárosban -az Országalmánál és a Virágóránál is...


És persze az ivókutakból is ugyanúgy folyott, mint máskor..."


Sem az országháznál, sem pedig a Virágóránál sem láttam idén ivízet!!

Nem tudom milyen ivókutakról hablatyolszt!

2019. aug. 21. 14:09
 24/26 A kérdező kommentje:
És még ha véletlenül is láttam volna egy vízosztást is akár az sem jelentene semmit ,mert az embereknek nem hetente vagy havobta van vízigénye,hanem folyamatosan. Az hogy a meszaros féle vizet elosztották pár órán belül egy pályaudvaron senkit nem segített ki!
2019. aug. 21. 14:11
 25/26 anonim ***** válasza:
Virágóra,Országalma Székesfehérváron van.Itt osztottak vizet,és vannak kutak is a Fő utcán amiből inni lehet.
2019. aug. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

#15 ""nem kell mindenben külföldöt majmolni"

Pedig lehet, hogy jobban járnátok, mint ezzel a magyarkodó "nincs nála víz? Dögőjön szomjan!" és "hugyoznia kő, de nincs nyilvános WC? Akkó hugyozzon be!" mentalitással."

Tudod az a baj a fóbiákkal, hogy lehetetlenné teszi a valóság érzékelését. Ugyanis éppen az ellenkezőjét írtam le - csak mivel zsigerből gyűlölködni akarsz, eddig már nem jutottál el. Pontosan azt írtam le, hogy attól mert egy nyugati turistavárosban nincsen nyilvános vécé, ezt még nekünk nem kell majmolni - ha hülyeség és rossz.

2019. aug. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!