Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Milyen fajta ételeket osztogat...

Milyen fajta ételeket osztogattak a Malév járatain?

Figyelt kérdés
2019. máj. 16. 08:37
 1/8 A kérdező kommentje:
Air France-al szoktam menni, de azon csak folyton bagett van, vagy olyasféle szendvicshez hasonlító valami.
2019. máj. 16. 08:39
 2/8 anonim ***** válasza:
80%

Melyik járatokon, milyen osztályon és mikor?


Az ellátás mindig is függött a járat repülési idejétől, a napszaktól, az osztálytól és a nemzetközi légiforgalom catering trendjeitől. Például az 1990-es évek elején a vilniusi jàraton a turistaosztályon is korrekt hidegtálas vacsora volt, a 2000-es évek közepén SkyClubon Bangkokba repülve több meleg menüsorból lehetett választani és sikerült berúgni is a fedèlzeten, míg a csőd előtti időszakban a stuttgarti járat turistaosztályán egy ványadt kis szendvics volt a menü.

2019. máj. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A MALÉV aranykorát máig paprikás csirkés korszakként emlegetik.
2019. máj. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%
Európán belül az kilencvenes években egy lapra szerelt szendvicset adtak. Szétszedve puccos hidegtálnak tűnt, összeszerelve egy ványadt szendvics volt. Bangkoki járaton 2007-ben turistaosztályon 2-3 féle melegételből lehetett választani (az egyik thai kaja volt), meg volt még egy étkezés péksüteménnyel, snack-féleségekkel. Utóbbiak ki voltak téve, egész úton hátra lehetett menni és venni belőle.
2019. máj. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Bevallom csak egyszer ettem gépen egy egyórás úton. Korrekt hidegtálat kaptam ami egy parizer/sajt/zsömle/zöldség kombóból állt és mellé két dobozos sör és rövidital. Tehát mire leszállt a gép szuperül éreztem magam. Persze a finom paprikás csirke is igaz és volt rengeteg lazac, kaviár stb a nyolcvanas években amit rendszeresen otthon fogyasztottam mint kiskölök amikor a Malévos nagybátyáméknál nyaraltam. Még poharaim is vannak olyan ami tartótámlába illeszkedik, bontatlan frissítőkendők, műanyag étkészlet és malévos kis tálcák. :-)
2020. ápr. 7. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 AxumFlyer ***** válasza:
Disznóhús nem volt sosem, mert rengeteg arab és zsidó utas volt.
2023. márc. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#6 Az erős túlzás, a hidegtálon legtöbbször téliszalámi volt, az meg nem épp baromfiból készül.
2023. márc. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 AxumFlyer ***** válasza:
A 90-es vagy 2000-es években minden tálcán volt egy cetli, rajta rajzolt malacfej áthúzva.
2023. márc. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!