Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti belegondoltatok, hogy ez a...

Ti belegondoltatok, hogy ez a sok tűzijáték mind az ADÓFIZETŐK PÉNZÉBŐL lett kilövöldözve?

Figyelt kérdés

Több százmillió forintot lövöldöztek ki alig több mint negyedóra alatt.

Belegondoltatok, hogy ebből a pénzből vajon mennyi lélegeztetőgépet lehetett volna venni? Vagy mennyi hátrányos helyzetű kisebbségi gyermeket lehetett volna kiiskoláztatni?


A Fidesz (élükön Orbán Viktorral) most is értelmetlen dolgokra költi az adófizetők pénzét!



2019. aug. 21. 01:36
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
84%

Abba gondoltam bele, hogy ez az összeg milyen pici az ellopott 100 milliárdokhoz képest, amik csak fű alatt tüntek el.

Na és abba belegondoltál, hogy az állampolgárok jó része szívesen költ 20-30 ft-ot fejenként egy ünnepi tüzijátékra, amit minden évben megtartanak hagyománytiszteletből is.

2019. aug. 21. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
83%

"Belegondoltatok, hogy ebből a pénzből vajon mennyi lélegeztetőgépet lehetett volna venni? Vagy mennyi hátrányos helyzetű kisebbségi gyermeket lehetett volna kiiskoláztatni?"


Te talán kiszámoltad, hogy mekkora adóbevételtől esik el az állam azzal, hogy ma nem dolgozol, szabadnapjaid vannak, fizetett szabadságod van, esetleges táppénzt kapsz? Pedig ezek helyett lehetne támogatni a hátrányos helyzetű gyermekeket.

2019. aug. 21. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
0%

#10

A tárnokiak is jó besavanyodottak, mi?

[link]

2019. aug. 21. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
58%
2001-ben Happy End Kft csinálta a világ legdrágább tűzijátékát. Az ellenzék kikérte a számlákat. Erre a kormány titkosította. Viszont megszerezték a beszállítóktól a számlát, ahol összesen 300 millió volt a költség. A Happy End kft, pedig 4x áron tovább számlàzott.
2019. aug. 21. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
63%

Kit érdekel, nemzeti ünnep, nem orbán ünnepe. Én is ellenzéki vagyok, elmondom mit láttam: reggel összetrappolta pár paprikajancsi a Kossuth teret, majd kiment több százezer ember megnézni a vadászgépeket, jól érezték magukat, nem otthon ültek a tévé elõtt, sokan feltépték a seggüket akiknek amúgy nem szokása.


Mit lâttam a 444-en? Háborús hangulat a belvárosba, adóforint, bajszos szar.

Mit láttam a közmédiában?

Egy kisfiú csillogó szemekkel nézi az apukája nyakában ahogy a katonai helikopter bemutatózik a duna felett.

Életben nem látna egy ilyen kisgyerek hasonló katonai gépeket, ha nem lennének ilyen alkalmak. A tűzjáték látványa egy felnõtt embernek is látványos lehet, nemhogy egy gyerknek.


Undorodom az ilyen negatív hozzáállàstól, és a magyar ellenzék évek óta ezt nyomatja 😡

2019. aug. 21. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 mindentudó99 ***** válasza:
16%
Miért mit gondoltál miből lenne? Uzsorakölcsönből?
2019. aug. 21. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
61%
Hát, ha nem tüzijátékra fűtött füves stadionra költötte volna..és a tüzijátékot legalább többen élvezik.
2019. aug. 21. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
82%
Inkább lődözzék fel mint hogy ezt is Mészáros Lőrinc zsebébe nyomják. Hidd el nem lélegeztető gépre menne el hanem mutyizásra
2019. aug. 21. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
79%
LoL , egész nyáron melóztam, kicseszett monoton volt, én azért jó kikapcsolódásnak éreztem, szerintem ennyi megjár, látványos és közösségi volt. Ilyen formák írják, ügye, hogy a szent jobbal csak maszturbáltak és segget töröltek, igaz? Akkor most jön a totál elmebaj : pride is drága volt!!
2019. aug. 21. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
48%

#3-nak, azaz kérdezőnek:


Mint DK-s kérlek, hogy legalább próbáld meg sebességbe rakni az agyad mielőtt kinyitod a szád!


Ha Gyurcsánynak bármi is lenne a kezében Orbánnal szemben akkor már vagy sitten lenne a csúti k'csög, vagy tombolna a polgárháború!

Nem beszélve arról hogy az EU-t is a torkának ugratná!

2019. aug. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!