Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek a következő...

Szerintetek a következő választáskor is meglesz a narancs 2/3-ad?

Figyelt kérdés
Lehetőleg érvekkel alátámasztva. Tehát most nem a szimpátia a kérdés, hanem az, hogy valószínűleg hogyan fog alakulni.

2019. aug. 21. 11:39
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem nem mivel az ellenzék együtt fog működni. Csak sima többséggel nyernek.
2019. aug. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
20%
Amíg a narancsosok emberei üzemeltetik a választást lebonyolitó szervert addig garantált a teljhatalmú győzelem.
2019. aug. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
58%

Ilyen ellenzékkel? Simán.


Első! Összefogás??? Haha...erről hablatyoltok 2010 óta, aztán egymás után szaladtok bele a nagy pofonokba. Összefogni nem tud az ellenzék, mert olyanok vagytok akik egymást felnégyelnétek ha a tűz közelébe kerültök

2019. aug. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%

#3

Kikérem magamnak, hogy közéjük vegyél!

Nem vagyok ellenzék párti, de attól még az a véleményem amit leírtam.

2019. aug. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
35%

Önkormányzati választásnál nincs értelme 2/3-ról beszélni.

Amúgy se egy súlycsoport egy szabolcsi zsákfalu és Debrecen polgármesterének lenni. Vagy ezen településeken az önkormányzati képviselők aránya.

Szerintem a megyeszékhelyeket Szeged kivételével a Fidesz nyeri. Budapestet Tarlós, de kisebb, mint 2/3-dal.

2019. aug. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Koplárovics Béci ***** válasza:
Amíg utódok nélkül meg nem szűnik legalább az mszp és a dk, addig marad a fidesz 2/3.
2019. aug. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ahogy Goldmund73 is írta, az önkormányzati választáson nem lesz olyan, hogy 2/3-os győzelem.

Ha az önkormányzati többségeket vagy a polgármestereket nézzük meg, ott valószínűleg hasonló lesz a helyzet, mint 5 éve - de sokkal több lesz a "független" képviselő, mert az összefogdosó ellenzékiek sok helyen nem egymás pártjelöltjeit fogják támogatni, hanem kiválasztanak egyet és azt kinevezik függetlennek.

Viszont így kevesebb lesz a pártokra jutó rész majd a kompenzációs helyekből, amiket így a fidesz-kdnp szerezhet meg és a helyi szervezetek.

De benne van a pakliban az is, hogy a következő 2 hónapos kampány alatt valami nagy fordulat lesz, azt sem sejtette senki hogy mi lesz az EP választás eredménye - csak hogy azt is a fidesz-kdnp nyeri.

2019. aug. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!