Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Puzsér Róbert hogy akarja...

Puzsér Róbert hogy akarja leváltani a politikai elitet? Ennél a se Gyurcsány se Orbán dumánál demagógabb szöveget sose hallottam.

Figyelt kérdés
2019. aug. 22. 16:21
 1/3 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem akkor olvasgasd itt az ellenzékiek reagálásait, akkor majd rájössz, hogy Puzsér hozzájuk képes kezdő, ha demagóg szövegekről van szó.
2019. aug. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
78%

#1 Mondja ezt a Fidesz fan, akiknél demagógabbat még a Föld a hátán nem hordott. Akiknek ha nem orbán akkor automatikusan migráncs meg Gyurcsány meg Soros. Aha. Fideszesek szájából másokat demagógiával vádolni enyhén szólva is nevetséges.

Amúgy Puzsérnak rohadtul igaza van, pont ez a baj ma itthon, hogy az emberek csak a két legrosszabb, levitézlett végletben tudnak gondolkodni, ha nem Orbán akkor csak Gyurcsány, ha nem Gyurcsány akkor csak Orbán jöhet szóba. Harmadik félnek senkit számba sem vesznek, esélyt sem adnak. Holott az említett két úriembert a politikából is ki kéne paterolni régen. Amíg a magyarok csak így tudnak gondolkodni, hogy fekete vagy fehér, és kényszeresen nem akarnak szabadulni a régi, levitézlett garnitúrától, addig itt nem lesz változás. A két legrosszabb opciót váltogatják 30 éve, holott bárki jopb lenne náluk.

2019. aug. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
83%

Igen, ez a duma a Mi Hazánk Mozgalom szlogenje volt és láttuk az EP-választáson mennyit is ért.

Puzsér igazából rossz lóra tett az LMP-vel és a Jobbikkal akik az EP-választás után dobták is.

Meg nyilván az ellenzéki összefogás mint fő ellenzéki stratégia sem kedvez neki.

Ettől függetlenül szerintem tényleg le akarja váltani a politikai elitet, de erre semmi de semmi esély sincsen.

2019. aug. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!