Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz miért kommunistázza...

A Fidesz miért kommunistázza az ellenzéki pártokat, amikor ők is azok?

Figyelt kérdés
A tagjaik 80 százalékának MSZMP, KISZ, ÁVH kapcsolatai voltak vagy az őseik is ezen szervezetekben tevékenykedtek. Ennyire hülyének néznék az embereket, hogy ezt nem tudják?

2019. aug. 23. 14:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%
Igen ennyire hülyének nézik az embert.
2019. aug. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%
A fidesz tróger kapitalista.
2019. aug. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
85%
Igen, ennyire. Nem véletlenül, hiszt tényleg ilyen hülyék.
2019. aug. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem az MSZP-sek, meg a liberális pártok körében magasabb az ilyen kapcsolatok (hajdani vérkomcsi ősök) aránya. Nyilván előfordul a F-nél is, de azért a vezetőket illetően remélhetőleg nem áll meg a többségre. Különben már tele lenne a baloldali sajtó mondjuk Kásler vagy Németh Szilárd ÁVH ezredes felmenőivel. (Úgy értem, ha lettek volna ilyenek:)

Annak idején meg egy párt volt, s abba kevés kivétellel minden vezető posztra szánt (alkalmas vagy alkalmatlan) embernek be kellett lépnie. Az MSZMP-n belül is a különféle részletekhez történő hozzáállás különböztette meg a már akkor (70-es, 80-as évek) is nehezen összeférő vonalakat, vezetői csoportokat.

2019. aug. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
55%
A Fidesz inkább szélsőjobboldali, mint szélsőbaloldali.
2019. aug. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
69%

Azért egy ilyen állítást, hogy 80%-nak MSZMP-s vagy ÁVH-s kapcsolatai voltak, vagy az őseik ott tevékenykedtek, illene valamivel alátámasztani.


BÁR; ha valaki egy kalap alá veszi az MSZMP-ÁVH-t a KISZ-szel, az azért elég árulkodó.

2019. aug. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Ötös!

Ne fényezd a fideszed! Láttál már szélsőjobboldali kisztitkárt? Vagy ákár, MSZMP KB tagot?

Úgyhogy, ne próbáld tisztességesnek (szélső-jobbosnak) feltüntetni ezeket!

2019. aug. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
A Fidesz neoliberális jobboldali párt,én kommunista vagyok,utálom a Fideszt
2019. aug. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

# 6!


Simán el tudom képzelni a 80%-ot, hiszen a 80-as években a többséget megfigyelte az ÁVH. Ilyen értelemben volt ÁVH-s kapcsolatuk.

2019. aug. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Azért,mert még mindig ugyan úgy gondolkoznak és viselkednek mint a rendszerváltás előtt!Izomból adják az agyatlant.

Nem tudják egyszerűen felfogni,hogy akár milyen idióta nem vezethet egy országot.

Volt rá lehetőségük,esélyük.Megmutatták,hogy egyszerűen alkalmatlanok rá.

2019. aug. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!