Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fideszt jobbról kellene előzni?

A Fideszt jobbról kellene előzni?

Figyelt kérdés

A mai ellenzékiek mind neoliberálisok, köztük még a balosok is. Ez az eszme nemzetellenes és emberidegen. Más népeket tesz előtérbe, hogy a gender ideológia káros hatásairól ne is beszéljünk. Így nem is lehet leváltani a kormányt. Miért nem próbálkoznak jobbról?


Nem gondolkoztál el azon, hogy kellene egy olyan kormány ami keményen megvédi a magyar emberek érdekeit ? Aki nem finomkodik, hanem kiáll a saját nemzetért akár kint akár itthon ? Az ősi szakrális magyarságnak nincs képviselete a parlamentben. Jól van ez így?



2019. aug. 25. 22:12
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
68%
MOstmár sajnos baloldalról fogják leváltani előbb-utóbb így, hogy a jobbik kinyírta magát. Egy kicsit türelmesebbnek kellett volna lenniük és a következő kisebb válság után ők jöhettek volna. Így meg nem maradt más, mint valamelyik balliberális párt kerül majd a helyére.
2019. aug. 26. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ki kellene lépni az Unióból, és ténylegesen elszigetelődnénk. Ezt senki sem akarja, vagy legalábbis csak nagyon kevesen. Nem. Szerintem balról több esély lenne az ellenzéket lenyomni, majd hatalomra kerülni. Egy olyan politikus társaságra van szükség, akik szegénységi fogadalmat tesznek, teljes puritanizmust hirdetnek minden területen. Harcolva a szélsőséges jövedelem különbségek, a hajléktalanság és a mélyszegénység ellen. Támogatnák a vidéki önfenntartó kisközösségeket. Ez a szemlélet összhangban lenne a modern környezetvédelmi célkitűzésekkel is, mert a pazarló életmód és a természet kizsákmányolása ellen harcolna.
2019. aug. 26. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Úgy veszem észre, hogy már nem arról van szó, hogy ki a jobb és baloldali. Hanem, ki a kormánypárti és ellenzéki.

Amúgy ott a Mi hazánk. Jobboldali mégse tudnak feljönni mert ebbe a 2 pólusú politikába nem férnek bele.

2019. aug. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
70%
A fidesztől jobbra már csak a nyíltan náci, fasiszta pártok vannak. Azoktól még egy fokkal a fidesz is jobb, szóval inkább ne jobbról legyen előzve.
2019. aug. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
30%
Csak azt nem értem, hogy a mostani ellenzékiek hogyan akarják a fideszt megelőzni, amikor támogatják vagy elkendőzik a migrációt, meg a népakarattal szembe politizálnak, ráadásnak direkt?
2019. aug. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
72%

#15

A migrációt egyedül a fidesz támogatja. S ennek már vannak káros jelei is, utóbbi időben 2 ukrán is késelt országunkban.

2019. aug. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
29%

#16

A fidesz migrációs hülyesége sem tetszik, de melyik az az ellenzéki párt amelyik egyértelműen elutasítja a migrációt? És melyik az a párt amelyik rendre utasítaná a szintén sokat késelő ómigránsainkat? Ezek valós problémák, csak senki nem foglalkozik vele. Még csak le sem megy senki terepmunkára az ellenzékből azokra a helyekre, ahol probléma van. Olyanokra minek szavazzunk, akik Budapestről osztják az észt?

2019. aug. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
29%

A jobboldalról előzès durvàbb mint balról

Lehet körbenézni a vilàgban ahol.jobboldali kormàny van, előbb utóbb megbuknak

A törtènelem már kitermelt egy hitlert, nem hiszem, hogy az emberek erre vàgynak

Mèg egy kèrdès: mièrt van az, hogy olyan orszàgokban ahol rengeteg migràns van, mègsem a jobboldalt választják meg

Az Eu parlament összetètele is inkàbb bevándorlás pàrti

Szerintem ez a migràns propaganda csak a korrupt orszàgokban van, hogy tereljék a figyelmet a lopásokról

2019. aug. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
45%
Soha, semmilyen formában nem tapasztaltam, hogy a "gender ideológiának" bármilyen káros hatása lenne az én életemre, a vallásos-nemzeti alapú kirekesztését annál inkább.
2021. márc. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Én a 2018-19 között biztos voltam abban, hogy csak egy új jobboldali párt tudná leváltani a Fideszt. De ma már nem vagyok benne biztos.

Gazdasági válsagban előre törhetnek a balos pártok.

2021. márc. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!