Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fideszt jobbról kellene előzni?

A Fideszt jobbról kellene előzni?

Figyelt kérdés

A mai ellenzékiek mind neoliberálisok, köztük még a balosok is. Ez az eszme nemzetellenes és emberidegen. Más népeket tesz előtérbe, hogy a gender ideológia káros hatásairól ne is beszéljünk. Így nem is lehet leváltani a kormányt. Miért nem próbálkoznak jobbról?


Nem gondolkoztál el azon, hogy kellene egy olyan kormány ami keményen megvédi a magyar emberek érdekeit ? Aki nem finomkodik, hanem kiáll a saját nemzetért akár kint akár itthon ? Az ősi szakrális magyarságnak nincs képviselete a parlamentben. Jól van ez így?



2019. aug. 25. 22:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
31%
Hát ha jobbról kell akkor én fogok kormányra kerülni.
2019. aug. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
4%
A Fidesz is neoliberális
2019. aug. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
32%
Engem nem érdekelnek a nemzeti érdekek.Teremtsenek jólétet,keressek jól,a többi nem érdekel.Mi jó van nekem abban,hogy fejlesztik a hadsereget meg ilyeneket?
2019. aug. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
56%

"Miért nem próbálkoznak jobbról?"

Kérdező, te hol voltál az elmúlt években? Szerinted a jobbik mit csinált? Pontosan ennek köszönhette hogy jó választási eredményeket ért el, mert ezzel próbálkozott.

Azonban ennek korlátja van - abból a típusú szavazóból amit ilyennel meg lehet nyerni kb. 20%, ennyit szereztek 2014-ben. Csak kevesellte a pártvezetés és megpróbálkoztak a cukisodással - amivel nem újabbakat szereztek, hanem a rési szavazóikat is elvesztették.

"Nem gondolkoztál el azon, hogy kellene egy olyan kormány ami keményen megvédi a magyar emberek érdekeit? ki nem finomkodik, hanem kiáll a saját nemzetért akár kint akár itthon ?"

De. Ezért szavaztam a fidesz-kdnp-re én is meg még 2,8 millióan. Ilyen kormány van ma.

2019. aug. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
60%
Azt vágod, hogy a neoliberalizmus jobboldali?
2019. aug. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
75%
Igazad van, hatalmas ötlet lenne egy náci párt! Tiszta szakramentános, meg minden! Az lenne ám a remek kormány!
2019. aug. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Jobbiknak van egy csomó kijelentése. Ilyenek amikor azzal bírálják a kormányt, hogy nem keresztényi elveket követ, amikor a betelepített migránsokkal támad, és hogy az önkormányzatokat lokálpatrióták irányítsák oligarhák helyett, ezen fellül szorgalmazzák a csendőrség és határőrség felállítását, meg egy csomó kifejezetten jobboldali politikai húztásaik, javaslataik vannak.
2019. aug. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
96%

Próbálj meg egy pártot bepozicionálni a fidesztől jobbra, úgy hogy ne legyen szélsőjobb rétegpárt.

- legyen homofób, mert a család és a keresztapák a társadalmunk alapkövei

- legyen idegenellenes, mert nem kell ide egyetlen migráns sem

- legyen rasszista, mert aki arab vagy cigány az nem ide való, nem mondjuk ki nyíltan de ezt gondoljuk

Csinálja ezt keményebben mint a fidesz, de ne lehessen rásütni a fasiszta szélsőjobb bélyeget. Hát sok sikert hozzá.

2019. aug. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
67%

"Mi jó van nekem abban,hogy fejlesztik a hadsereget meg ilyeneket?"


Az hogy nem maradsz életed végéig egy büdös páva.

2019. aug. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Átugrassz a feje fölött?
2019. aug. 26. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!