Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi történne, ha kitelepítenék...

Mi történne, ha kitelepítenék Magyarországról a romákat?

Figyelt kérdés
EU-ból kitiltanának, ha egy ilyen intézkedés születne? Mennyiben változtatná meg ez a kitelepítés ország jövőjét?
2019. aug. 27. 19:09
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
16%
Az ilyen rasszista kérdezőket kéne kitelepíteni örökre innen, nem a mélyszegénységben élőket!
2019. aug. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
#12 Más esetben igazat adnék neked, de konkrétan ebben a kérdésben még csak utalás sincsen arra, hogy maga a kérdező támogatná a kitelepítést. Inkább tűnik olyannak a kérdés a leírtak alapján, mintha más országokban megtörténtekhez képest vetné fel, hogy ott... itt meg viszont ...lenne esetleg.
2019. aug. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
54%
Kezdjük az elején, melyik volna a befogadó ország?
2019. aug. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

A kérdés csak elméleti, ez a mai világban egyelőre nem fog bekövetkezni, így a kérdés mélyebb részleteibe nem is lehet belemenni.

A kérdésben semmi rasszista megnyilvánulás nincs, én se vagyok rasszista, csak más emberek véleményére voltam kíváncsi.

Köszönöm az értelmes válaszokat.

2019. aug. 27. 22:01
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Pezsgőt bontanék :D
2019. aug. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
83%
Új miniszterelnököt kéne keresnünk.
2019. aug. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
69%
Na és ugyan hova?
2019. aug. 28. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 mindentudó99 ***** válasza:
100%
21:19 Nély szegénységben élők. Na ja. És ki tehet róla gondooma a tarsadalom. Saját felelőség az nincs ugye? El kell menni dolgozni. Azért dolgozik a cenzúra rendesen. Ha valaki lemer írni valami 8gazságot akkor törlik. Amíg csak a vasazas megy meg a tánc addig csak terhére vannak az országnak.
2019. aug. 28. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
80%
Nem lenne bűnözés, illetve nem kellene eltartani őket, így lehetne adót csökkenteni.
2019. aug. 28. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 mindentudó99 ***** válasza:
95%
#19 Fáj az igazság mi? El kell húzni dolgozni mint a rendes emberek. Sose volt ennyi munka mint most. Nem kifogás már ez a mélyszegénység duma mikor kétkezi munkasra van a legnagyobb igény. Fel kell venni a munkát. De ugye egyszerűbb hozzám járni lopni . Mert az megy. De szeptemberben kész lesz a kamerarendszer aztán megy a sittre mind aki beteszi lábát a portámra. Falopás gyümölcslopás vasazás az megy. A melóhelyen meg nem tudnak helytálni. És én vagyok a patkány mert nem szeretem a fosztogatókat? Szerinted azért dolgozom éjjel nappal hogy más élvezze? Hát hol èlsz te?
2019. aug. 28. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!