Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Terveztek elköltözni Magyarors...

Terveztek elköltözni Magyarországról?

Figyelt kérdés
Nekem Magyarország túl liberális, nem tetszik a berendezkedés. Sokkal jobban örülnék egy erőskezű vezetőnek aki összetartja az országot. Ezért tervezek elköltözni Oroszországba. Ti?
2019. máj. 20. 14:18
1 2
 1/20 Sulek Péter ***** válasza:
95%
Nem tervezek elköltözni.Szerintem Magyarország nem liberális jelenleg.
2019. máj. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
40%
Én a hanyatló és veszélyes, migránsokkal teli nyugatra szeretnék költözni. Bátor vagyok, a biztonságos Oroszország könnyebb dió lenne.
2019. máj. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
23%

Igen, mi is tervezünk elköltözni, nekem nem tetszik hogy minden ingyenélőt a dolgozó emberek tartsanak el, és majdnem annyi segélyt kapjon valaki 3 gyerekkel 0 munkaviszonnyal, mint amennyi nettót én keresek.


Ismerősöm kap pl

havi 70 ezer családi

57 ezer gyes

20 ezerért havi szárazétel

gyermekvédelmi támogatás

ingyenes étkezés a két nagyobbnak

fűtési és lakhatási támogatás


És ez ugye mind a dolgozó emberek adójából megy.

2019. máj. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
57%

#3

Szóval neked más bajod nincs - mert nem magadról beszélsz - csak az, hogy az ismerősöd mit kap és miért kapja?

Igazad van, igyekezz minél hamarabb ebből az országból!

2019. máj. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
73%
Eszemben sincs menni sehova.
2019. máj. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
25%

A 3-asnak jobban fog tetszeni analfabéta kannibálokat, meg muzulmánokat - három gyerekfeleséggel és 9 gyerekkel - eltartani!:D

Hát, gusztus dolga, de Isten vele, a soha viszont nem látásra!

2019. máj. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
6%
Természetesen igen.
2019. máj. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 mindentudó99 ***** válasza:
68%
#3 Menj senkinek nem fogsz hiányozni. Az országnak csak jobb lesz az ilyen irigy más pénztárcájában kotorászó rosszindulatú emberek távoznak. Remélem máris csomagolsz.
2019. máj. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
25%

#8

Kíváncsi vagyok, hogy mihez fogtok kezdeni, amikor elfogynak Magyarországról az emberek, akiknek a pénztárcájában kotorászhattok.

2019. máj. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
58%

#9

Egyelőre TI kotorásztok ismerősök és ismeretlenek pénztárcájában, ahogy az előtted szóló valamelyik elvtársad is leírta, hogy azért készül elmenni, mert MÁS mit kap.

És ne aggódj, mert nem ürül ki az ország!

Akik csak dolgozni járnak ki, de itt vannak otthon, azok csak hasznot hajtanak, mert itt költik a pénzüket, itt terveznek jövőt, magyarok lesznek a gyerekeik.

Aki meg végleg elmegy, miután dőlt a száján a fekália, az kész haszon, legalább tisztul a levegő, javul a hangulat.

Mellesleg ezek száma eddig nem érte el a 300ezret, így nem hiszem, hogy a hiányukba beleroppannánk!

Neked is jó utat!

2019. máj. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!