Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi történne, ha kitelepítenék...

Mi történne, ha kitelepítenék Magyarországról a romákat?

Figyelt kérdés
EU-ból kitiltanának, ha egy ilyen intézkedés születne? Mennyiben változtatná meg ez a kitelepítés ország jövőjét?
2019. aug. 27. 19:09
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
17%

Utolsó nekem írod? Látod pont ezért vagy buta paraszt, mert a faluban valaki ellopta az értéktelen kis szarjaidat, aztán nekem pattogsz. Mondta valaki hogy nekem van valamilyen származásom? Vagy magyarként nem utálhatom a vén proli fajtádat?


Nagyon hosszú lenne most leírni hogy miért vagy egy korlátolt, ostoba ember. Szerintem fel se fognád.


Meg miezmár hogy tőled folyamatosan lopkodnak xD ??? Deqrvabutagy, milyen kamera rendszer? Tőlem csak egyszer lopnának az is biztos.

2019. aug. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 mindentudó99 ***** válasza:
84%
#21 A te véleményed abszolút nem mérvadó. A te dolgod hogy te pártolod a bűnöző életmódot . Tedd azt nem izgat. Az hogy számodra pár mázsa fa vagy gyümölcs csak kis sz@rok az a te dolgod. A tisztességes becsületes emberek rühellik ha neglopják őket és elviszik azt amivel ők éven át dolgoznak. De te helyesled a szabad rablást mint írod. Te tudod. Nem vagy te se különb ezek szerint bár ez az alpári stílusodból egyébként is tudható volt.
2019. aug. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 mindentudó99 ***** válasza:
100%
#21 Egyébként a te származásoddal abszolút nem foglalkoztam. Nem is érdekel. Én egyszerűen csak rühellem a bűnöző èletmódot és a munkakerülést. Mert egyik adódik a másikból. Dolgozni nem akar de enni azért igen. Kerlek bocsáss meg hogy szóvá teszem hogy ne lopjanak tőlem vagy mástól. Múltkor jött ki a sittről az egyik a család már várta . Levágtak egy disznót. Szép gesztus kár hogy a szomszéd faluból lopták.
2019. aug. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
46%

Pártolom a bűnöző életmódot igen, nah mind1. Azért ezt a patkányozást nem kell személyes sértésnek venni, mert ha olyan kedvem van mindenkit lepatkányozok, most épp te te voltál a soros.

Irritáló ez a weboldal, mert ha szépen leírok egy VALÓDI kérdést azt 5 perc alatt törlik, pedig semmi szabálysértőt nem írtam. De most pl kíírtam 2 tökfelesleges trollkérdést, azok bezzeg maradtak. Idióta ez a weblap.

2019. aug. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!