Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Puzsér lenne tényleg a legjobb...

Puzsér lenne tényleg a legjobb polgármester? Ő legalább mindig megmondja, hogy mindenkinél mindent jobban tud.

Figyelt kérdés
2019. aug. 28. 14:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehetne miniszterelnök.
2019. aug. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szubjektív, de nekem mint leendő közlekedésmérnöknek az... Ahogyan minden valamirevaló jogásznak, közgazdásznak és építészmérnöknek is.

Hiszen mi tudjuk, hogy jogilag és gazdaságilag egyedül az Ő programja az, ami egyáltalán nem tartalmaz ígérgetést és 5 év alatt megvalósítható.

2019. aug. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tud mindent mindenkinél jobban, viszont mindenről saját véleménye és pár dolgot -mint például az autómentés városokat- tapasztalt...

Én csak tamogatni tudom őt ebben a kezdeményezésében mivel ez az emberek jólétét és egészségét szolgálja, mind az ott lakókét mind az oda látogatókét.

2019. aug. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
Kedves kérdező, most forrni fog a véred bizton mondom, de én rá fogok szavazni;)
2019. aug. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nemolyan bizti, hogy mindent tud, csak jôl adja elő magát.
2019. aug. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Akkor Te szerintem nem figyeled eléggé. Senki (még maga Puzsér sem) nem gondolhatja komolyan, hogy mindenkinél mindent jobban tud. Nem is így van, ez max. Orbán és kompániája gondolja időnként..


Az viszont tény, hogy amiről van véleménye (és szinte mindenről van), azt valóban megosztja mindenkivel, aki hajlandó meghallgatni. Nem azért, mert ő a próféta és egyetemes igazságokat állít, hanem azért, hogy gondolkodj el rajta, nézz utána, alakítsd ki a sajátodat, és szállj vele vitába (vagy érts egyet és győzz meg másokat is). Ez ilyen egyszerű.


Csak mert Magyarországon ez szokatlan, még nem ő az egyetlen ilyen ember a Földön.

2019. aug. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 RamboJudas ***** válasza:
Nekem inkább úgy tűnik, hogy KariGeri az, aki egyik héten még miniszterelnök, másik héten főpolgármester, harmadik héten alkotmányjogász (Budapest Köztársaság), negyedik héten Dredd bíró (Tiborcz-adó, Orbán buktatás), ötödik héten az új Széchenyi (Budapest Tudományos Akadémia). Vicc, hogy a Puzsért kéritek számon... :)
2019. aug. 29. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tarlóstól és Karácsonytól jobb lenne, ez biztos.
2019. aug. 29. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!