Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem kéne betiltani a választás...

Nem kéne betiltani a választások előtti osztogatást?

Figyelt kérdés
Szánalmas ez a szociális tűzifa meg rezsiutalvány, pont választások előtt...

2019. szept. 2. 14:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Mennyire előtte?
2019. szept. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Én a választások előtti felelőtlen ígérgetéseket és tudatos hazodozást tiltanám be.
2019. szept. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem a vallásosan elvakult fidezseseken kívül ezt mindenki érzi. De ők hadd mantrázzák hogy márpedig ezzel nem lehet szavazatot venni
2019. szept. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
76%
Inkább bővíteni kéne. Engem mindig bosszant, hogy én akár az ördögre is szavaznék, megfelelő ellenszolgáltatásért cserébe, de valahogy engem soha nem akarnak megvesztegetni. Mindig csak az öregeket, meg a c-ket.
2019. szept. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
#1: Bármennyivel. Az összes osztogatást be kéne tiltani, ha adni akarnak nekem valamit, azt ne egyszer, hanem rendszeresen! Csökkentsék az adómat, alanyi jogon kapják tűzifát minden ősszel!
2019. szept. 2. 15:05
 6/18 A kérdező kommentje:
#3: Nem csak a fideszesek csinálják, ahol független polgármester van 20 éve, ő is csinálja.
2019. szept. 2. 15:07
 7/18 anonim ***** válasza:
76%

"Nem kéne betiltani a választások előtti osztogatást?"

Nem! A két választás közötti Fosztogatást kellene betiltani!

2019. szept. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
72%

"Szerintem a vallásosan elvakult fidezseseken kívül ezt mindenki érzi. De ők hadd mantrázzák hogy márpedig ezzel nem lehet szavazatot venni"


Namármost ha a vallásosan elvakult fidezseseken kívül mindenki úgy gondolja,hogy be kellene tiltani,akkor senkit nem lehet ilyesmivel megvenni, a vallásosan elvakult fidezseseket meg nem is kell, mert ők vallásosan elvakultak, tehát semmilyen hatása nincs a választásra. Akkor minek betiltani? A dékás nyugger elteszi a kilencezret aztán leszavaz karigerire (igaz, kissé bizonytalanul, mert nemrég a Feri azt mondta,hogy a Gergőből elfogyott az erő, vagy valami ilyesmi, de biztos visszatért, mert most megint őt szereti ).

2019. szept. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
76%

Azt gondolod ezzel engem, mint nyúgdíjjast meglehet venni??

Akkor, mikor 2010-óta csak fűtésre fordított összeg háromszorosa lett, úgy, hogy a házban a fűtés ugyan az maradt??? Viccnek is rossz, hogy 9 ezerrel akarnak megvenni kilóra.

2019. szept. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
43%
Pedig nem lehet emberek megvenni ilyennel. Vagy ti tudjátok kire szavaz az az ember a szavazófülke magányában? Ez mindig érdekelt hogy ti, ellenzékiek honnan tudjátok hogy mondjuk egy utalványt kapó egyén kire szavaz a fülkében? Bekiseritek? Vagy megfigyeltek másokat?
2019. szept. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!