Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak én tartom nevetségesnek...

Csak én tartom nevetségesnek Bödőcsnek ezen magyarellenes ripacskodásait?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=Pfw11Wa4gNg

Félre értés ne essék, nem vagyok Fideszes, én is sok mindent utálok ami itt zajlik, de baromi demagóg ilyen eltúlzott kontraszttal összehasonlítani a két országot. Magyarország a putri, a nyomor, a világvége, a totál gyépés emberek tömege, London pedig a fény városa, a maximális lehetőségek és földöntúli harmónia birodalma. Na álljunk már meg egy pillanatra! Ennyi erővel London helyett elmehetett volna Szingapúrba, Beverly Hills-be vagy Sydney-be. Mindegyik egy elit nagyváros, persze, hogy sok lehetőség van, mint itt Közép-Európában bárhol máshol... de csak az elit rétegnek. A riporter alany csaj is tuti nem raktárosként vagy takarítóként dolgozik London szívében. Márpedig egy képzett és tapasztalt diplomás szakember Budapesten is baromi sokat tud megkeresni. Mégis úgy állítja szembe egymással Mo.-ot és GB-t ez a kis ficsúr, mintha nálunk csak orkok élnének. Nem tudom ki volt az az ország, amely arra szavazott, hogy kilépjenek az EU-ból és nem tudom ki az a nemzet, aki már évek óta ezzel sz**akodik és maga alatt vágja a fát. Ja és érdemes lett volna nemcsak a Trafalgar-Square-en bóklásznia, hanem eltöltenie pár hetet egy kelet-londoni környéken és levideóznia, ahogy a gyárból egy hűvös hétköznap este sétál haza tök egyedül. https://www.youtube.com/watch?v=rcsG-u2GtZE

Könnyű osztani az észt London gazdasági/kormányzati negyedében. Ennyi erővel Budapest is egy csúcs-szuper hely, mert a Parlament/Budai vár környéke nyüzsög a sokszínű turistáktól, tele vannak drága üzletekkel és a Rózsadombon is gombaként nőnek ki a villák.


2019. szept. 4. 14:00
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
65%

"Magyarország a putri, a nyomor, a világvége, a totál gyépés emberek tömege, London pedig a fény városa, a maximális lehetőségek és földöntúli harmónia birodalma."


Mert ez így is van. Londonhoz képest Magyarország, de még Budapest is egy putri.

2019. szept. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
87%
Fidesz propaganda ellenes ink,nem magyar ellenes. Megint keverve van a 2 pedig nagyon is más.
2019. szept. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
25%
Bödőcs jó volt. Aztán amióta átment nyalni az ellenzéknek, ráadasul szánalmasan alpári módon, semmit nem ér.
2019. szept. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
#1: Jó akkor másképp teszem fel a kérdést. Ha egy magyar raktáros/esztergályos/burkoló/fodrász stb. melós ki akar menni Londonba dolgozni, akkor mennyivel jobban éri meg neki összehasonlítva egy szoftverfejlesztővel/orvossal? Mert ez csak duma, hogy London az álmok városa... igen annak aki Budapesten is baromi sokat keresne. Ugyanakkor Londonhoz képest elég sok város számít "putrisnak", nemcsak Budapest. Ez annyira demagóg és fekete-fehér hozzáállás!
2019. szept. 4. 14:14
 5/31 A kérdező kommentje:

"Fidesz propaganda ellenes ink,nem magyar ellenes."


Persze azért figurázza ki bizonyos magyar embercsoportok attitűdjét, mert annyira Fidesz-ellenes és nem azt akarja érzékeltetni, hogy a magyarok mekkora suttyó parasztok egytől-egyig.

2019. szept. 4. 14:16
 6/31 anonim ***** válasza:
95%

# 4


Ha egy magyar raktáros/esztergályos/burkoló/fodrász kimegy Londonba dolgozni, a többszörösét tudja megkeresni mint itthon. Egy szoftverfejlesztő Magyarországon is sokat keres de csak magyar viszonylatban. Londonban szintén ennek a többszöröst keresheti meg.

2019. szept. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
88%

Ha nem jön le, hogy görbetükröt állít a hanyatló nyugatról alkotott kormánypropagandának, akkor nagy bajok vannak. Kevesebb m1-et, és kevesebb origo-t javaslók, pár hét alatt jelentős javulás érhető el az állapotodban.

Egyébként nem épp a legerősebb videó Bödőcstől, de azért az elején jót mosolyogtam, és a videó lényegét is jól foglalta össze az a mondat, hogy "Üzenem Budapestnek, hogy ne üzengessünk... mert kínos". Valahányszor külföldön járok, vagy külföldi ember megkérdezi mit gondolok a kormányunkról, akkor kb ez jut eszemben.

2019. szept. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
86%
Nem gondolnám, hogy Bödőcs magyarellenes lenne. Csak érzékelteti, hogy nem jó irányba megyünk.
2019. szept. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
95%
Aki nem érti a humort, minek néz/hallgat ilyeneket?
2019. szept. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 LazyJones ***** válasza:
91%

" Jó akkor másképp teszem fel a kérdést. Ha egy magyar raktáros/esztergályos/burkoló/fodrász stb. melós ki akar menni Londonba dolgozni, akkor mennyivel jobban éri meg neki "


Unokatestvérem pont fodrász. Itthon a belvárosban bérelt egy széket pár évig, alig jött ki a fizujából. Londonban motort vett, nyaralni járt, lakást készül venni 5 év után. Szerintem erősen érezhető a szintkülönbség nála.

2019. szept. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!