Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem túlzás ez, hogy a tüntetők...

Nem túlzás ez, hogy a tüntetőket bűnözőknek, soros-zsoldosoknak, keresztény/ magyarellenes proliknak nevezi a kormány?

Figyelt kérdés

Szó szerint "proli szarok", ja és még haza árulók is.


Az a szánalmas hogy ezt el is hiszik.



2018. dec. 16. 12:07
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Amikor ilyen "nyilatkozatot" tesznek közzé, akkor valójában saját magukról beszélnek.
2018. dec. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
Nem túlzás. Fidderektől pont ez a normális.
2018. dec. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Azt kihagytam hogy még a kisjézust se tisztelik.


[link]

2018. dec. 16. 12:19
 4/10 anonim ***** válasza:
89%
Ha a Fidesz lenne ellenzékben, Viktor ott lenne a tüntetők közt az első sorban, a sajtóorgánumaik pedig másról sem szólnának, mint a rendőri túlkapásokról (ahogy volt ez 2006-ban is). Viktort nem érdekli semmi, sem a nép, sem az ország, csak a népszerűsége, és nagyon jól tudja, mikor mit kell mondani és tenni ahhoz, hogy elnyerje a szavazók tetszését. Ennélfogva, a tüntetőket épp aszerint nevezik "soros-zsoldosoknak", "liberális csőcseléknek", vagy épp "forradalmároknak", "összefogásnak", hogy épp kormányon vagy ellenzékben vannak.
2018. dec. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
26%

"Ha a Fidesz lenne ellenzékben, Viktor ott lenne a tüntetők közt az első sorban, a sajtóorgánumaik pedig másról sem szólnának, mint a rendőri túlkapásokról (ahogy volt ez 2006-ban is)."


Párt preferenciától függetlenül azért ne hazudjunk ennyit rendben? 2006-ban egyetlen sajtó orgánum ami beszámolt ezekről a tevékenységekről az a HírTV volt és egyes kissebb lapok. És Orbán ha jól emlékszem Németországban tartózkodott az egész esemény sorozat alatt

2018. dec. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%

Egyszerűen felháborító, és undorító ahogy a magyar 1-en a tüntetőkről beszélnek. Hogyan lejáratták a gördeszkás gyereket, most mindegy mit csinált vagy mit nem, szánalmas, hogy a köztévé belemegy ilyen piti sárdobálásba egy iskolás ellen.

Meg azt is hozzátették hogy az apja közösségi médián büszke volt a fiára. Szánalmas.

Meg drogosoknak állítják be őket,mert találtak 1 dílert. Pedig, ahol van egy tömeg, ott megjelennek a dilerek, tolvajok, stb...

2018. dec. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én pl hazaáruló vagyok.

Többször megmondták.

2018. dec. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én örülök, hogy megírta ezt az Origo. Legalább megtudtam, hogy fogok pénzt kapni Sorostól, amiért tüntettem. A pénz meg jó.


*Irónia*

2018. dec. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Piros Kalapács


Orbán valóban nem vett részt azon a tüntetésen (a csatlósait küldte oda), de arra pontosan emlékszem, hogy a szemkilövés már akkor az összes jobbos honlapon fent volt, amikor még nem is volt teljesen biztos, hogy mi történt.


"2006. október 23-án békés, törvénytisztelő polgárok emberi méltóságát taposták sárba maszkjaik mögé rejtőzött verőlegények. Mögöttük a megrendelő hatalom jól kivehető sziluettje....Ahol valaki azért élvez védelmet, azért nem vonható felelősségre a tetteiért, mert a hatalom berkein belül van, ott kiszolgáltatják az embereket a gátlástalanságnak és az erőszaknak. Ezt mi visszautasítjuk."

Orbán Viktor /2007.10.23./


Ez nyilvánult meg az elmúlt nyolc év oly hírhedtté vált momentumaiban, mint (...) a 2006. október 23-ai rendőri brutalitás, és sajnos estig sorolhatnám a közismert példákat, amelyek szégyent hoztak Magyarországra."

Orbán Viktor /2010. 05.25./

2018. dec. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
De, túlzás, de naiv dolog lenne idiótáktól mást várni.
2019. jan. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!