Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzék szerint kihalhatunk?

Az ellenzék szerint kihalhatunk?

Figyelt kérdés
Úgy neki támadtak a kormánynak, csak mert merészeli arra ösztökélni a fiatalokat, a magyar nőket, hogy szüljenek. Minden bizonnyal ők is észre vették, hogy így a Fidesznek a következő választáson 4/3-a lesz, és gyorsan ki kellett valamit találni, amivel még jobban ronthatják az esélyeiket, mert azt szeretnék hogy a Fidesznek dolgozzanak. A Fideszesek hálásak lehetnek a NER-nek dolgozó ellenzéki politikusoknak, újságíróknak, és emberkéknek akik itt gyakorin is jelen vannak.

2019. szept. 6. 15:45
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
85%
Én pedig hálás vagyok a gyakoris trolloknak, amiért már pénteken is meg tudnak nevettetni! :-DDDDDD
2019. szept. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
89%
Hát az ilyen kérdések alapján nem is ártana, ha kihalnátok.
2019. szept. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Remélem a moderátoroknak is tetszeni fog az ilyen jellegű válasz kedves 2.!
2019. szept. 6. 15:56
 4/30 anonim ***** válasza:
96%
Ez rohadt jó 😄😄
2019. szept. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem nyerni fognak 22-ben, de már soha nem lesz 2/3-uk. Pont emiatt a badarság miatt. Az én adómból kap ingyen egy nagycsaládos házat, aki semmit nem is adözik, én meg nem tudok venni egy garzont sem, mert a CSOK felverte piszkosul a árakat.
2019. szept. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
92%

Az ellenzék szerint kihalhatunk?

A Fidesz - KDNP szerint halhatunk ki.

Az ellenzéknek az a mondanivalója, hogy vannak sokkal fontosabb megoldásra váró problémák. Ezeknek a problémáknak a megoldásának a hozadéka lesz a születésszám és a visszavándorlás mértékének növekedése.

2019. szept. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
11%
Én azon nyúltam ki, amikor a sok toleráns elkezdte nyomatni, hogy náci dolog gyereket szülni.
2019. szept. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
92%

"Én azon nyúltam ki, amikor a sok toleráns elkezdte nyomatni, hogy náci dolog gyereket szülni."

Soha nem hallottam eddig, hogy bárki mondott, vagy írt volna ilyet. Esetleg elképzelhető, hogy itt trollkodásból valaki.

2019. szept. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
84%
8-as! Nem csak fideszes a lelkem, tudod ők egy furcsa szűrőn keresztül értékelik a világot.
2019. szept. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Igaza van a 44%-osnak. Mi ez, ha nem a családtámogatás, és a gyermekvállalás összemosása a nácizmussal? [link]
2019. szept. 6. 16:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!