Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van olyan polgármester jelölt,...

Van olyan polgármester jelölt, aki eltörölné a parkolási sarcot?

Figyelt kérdés

Mégis, mi a túrót nyerészkedik azon egy város közigazgatása, hogy az emberek az autóikkal meg akarnak állni valahol?

Miért kell azért borsos árat fizetni?!

Bárki felvenné ezt a programjába, hogy eltörli a parkolási sarcolást, rengetegen támogatnák, - én biztosan!



2019. szept. 7. 00:33
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Nem igazán érdekel a politika, de a sok ellenzéki jelölt között bőven akadhat, aki még nincs megkenve és szerintem lenne esélye a győzelemre ezzel a programmal.

A Karácsony az persze kilőve, de mondjuk a Puzsér az bevállalhatná.

Nem láttam egyetlen videót sem a kampányról, mert nem szeretem én sem a politikusokat, vagy a politikát egyáltalán, így azt sem tudom pontosan, kik a jelöltek.

Vagy nem a főváros, hanem a kerületek kompetenciája talán a parkolási díj bevezetése, vagy eltörlése?

2019. szept. 7. 15:56
 12/12 anonim ***** válasza:
Kérdező! Nem nevesitem meg, de annyit elárulok, Veszprém megyei kisváros Jobbikos polgármestere lett. :D
2019. szept. 8. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!