Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Meg sem állnak addig?

Meg sem állnak addig?

Figyelt kérdés

Úgy látszik hogy Gyurcsányék és az összes többi, aki felállt a sámlira hogy elérjen Gyurcsány fenekéig, és a farkát szopogatja, mert a fasorban sincsenek Orbánékhoz képest mind elakarják zavarni külföldre a magyarokat, és ki akarják írtani az Európai embereket, európai családokat és gyermekeket az Európai elittel kézenfogva. Így is egy csomó befektetőt tettek tönkre és űztek ki a közelmúltban, rengeteg munka

hely működését elehetetlenítették, az embereket pedig olcsó segélyeken tartották el, ahelyett hogy munkát adtak volna nekik. Eltörölték családtámogatást, ennek következtében 10 millió alá csökkent a népesség. Nem nem felejtettem el, és soha nem is fogom elfelejteni. Hiába akarják kimosni az agyam, én nem hiszek egyetlen függetlennek hazudott médiumnak vagy politikusnak sem! Ezek nem fognak megálni, még tönkre nem teszik az országot és ki nem űzik az összes magyart. Most is mindent megtesznek, hogy az emberek életét és a közhangulatot megnyomoritsák. Nem tetszik hogy fejlődik az ország? Nem tetszik hogy jobban élünk?



2019. szept. 7. 15:54
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Te nem Magyarországon élsz? Vagy a Fidesz fizetett ügynöke vagy? Nem vagyok Gyurcsány-párti, de amit írtál, az éppen a Fideszre jellemző.
2019. szept. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Olvastam már a válaszaid. Tudom én hogy te ki vagy. Nem vagyok vevő a kommunikációs trükkökre.
2019. szept. 7. 16:03
 3/23 anonim ***** válasza:
Nyugodtan jöhet Gyurcsány. Már nem igazán tud mit tönkretenni.
2019. szept. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Csak egy fejlődő országot. Jah.
2019. szept. 7. 16:21
 5/23 anonim ***** válasza:
Gyurcsány, nem Romániában akar miniszterelnök lenni, hanem itthon. Itt már tényleg művészet lenne bármit is tönkre tennie.
2019. szept. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Az a helyzet hogy ezzel a szöveggel nem tudtok engem megnyerni. 2002-ben is amikor az MSZP-SZDSZ került hatalomra, akkor is müködőképes, viszonylag jó állapotban lévő, és kiváló gazdasági mérlegekkel rendelkező országot kaptak kézhez. Amit 2010-ig működésképtelenné, és fejlődéskéotelenné tettek. És még pont ők remélték azt, hogy abba fog belebukni Orbán amit ők okoztak. Nem bukott bele. Az hogy most itt tartunk az egyedül Orbán érdeme. Az hogy nem vagyunk előréb az csak az ő érdemük, és azoké akik megszavazták, és jelenleg is bizalmat szavaznak nekik. Az egész ellenzékre gondolok most, akik még midndig az ő agymosásuk hatása alatt vannak. De tudom ez még régebbre vezethető vissza, ez az agymosás. Még Orbán előtti kommunista balos diktatúra rendszerre! A kormányváltás már 30 éve tart, attól függetlenül hogy 30 éve szabadok vagyunk.
2019. szept. 7. 16:33
 7/23 anonim ***** válasza:
A népességcsökkenéshez csak részlegesen van köze a politikai helyzethez. Az emberek maguktól döntötték el hogy nem akarnak gyereket vállalni,illetve hogy kimennek külföldre jobb élet reményében. Ti tényleg nem tudjátok ezt felfogni?
2019. szept. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Na és mi az ami a legnagyobb hatással van az emberekre? A politika és a média. A politikának meg a médianak kell alakítani a társadmat hogy ne haljunk ki. De így ki fogunk, ha nem teszünk semmit!
2019. szept. 7. 16:37
 9/23 anonim ***** válasza:
Fejezd már be. Senki se fog kihalni. Csak csökkenni fog a népesség. Ami jót tenne egy ilyen országnak is. Amúgy nem csak itt hanem egész Európában ez a helyzet. Ha csökken a népesség akkor tovább fog élni az emberiség is. Mivel a túlnépesedésnek köze van ahhoz hogy egyre melegebb van és konkrétan elpusztul a Föld. Szóval ezzel nincs probléma.
2019. szept. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Nem fejezem be! Nem fogunk kihalni, ha bekövetkezik valami fordulat. Ez egy balos mellébeszélés, hogy nem halunk ki. Vagy jön valaki, és kisebbségben leszünk és kinyomnak minket, vagy az lesz aminek a jelei most is látszanak hogy nem lesz miből kifizetni a nyugdíjakat.
2019. szept. 7. 16:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!