Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyi időt kell várnom, ha...

Mennyi időt kell várnom, ha két fideszes aktivistának leadtam a számom a jelentkezéshez?

Figyelt kérdés
Kb. hány nap, hét vagy esetleg hónapot kell pontosan várnom? Kinek milyen a tapasztalata van/voltak evvel kapcsolatban?

2019. szept. 8. 16:47
 1/6 meszike91 ***** válasza:
85%
Normális vagy?
2019. szept. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igen normális vagyok természetesen, de választ nem adtál.
2019. szept. 8. 18:00
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem is kéne választ adni, mikor magad is megkereshetnéd.


Nem tudom, hogy miért nem írtad be az internetes böngésződ keresőjébe, hogy fidesz tagfelvétel, ugyanis akkor első találatként ráleltél volna a válaszra.


Nem kéne várnod, az oldalon néhány adat beírásával jelentkezhetnél.

A tájékoztató szerint „a Fidesz valamelyik munkatársa 1-2 héten belül megkeresi Önt telefonon, e-mailben, levélben vagy személyesen, és tájékoztatja arról, hogy az országban jelenleg működő 1030 Fidesz-csoport közül melyik esik legközelebb az Ön lakóhelyéhez, mikor várható a a csoport következő taggyűlése, és kivel kell felvennie a kapcsolatot. Amennyiben Ön más csoportba kíván felvételt nyerni, munkatársunkkal egyeztethet erről is.”


Arról nem írnak, hogy elegendő a telefonszám megadása a jelentkezéshez, de lehet; nincs ebben jártasságom.


Mindenesetre, a tájékoztató alapján fel tudnál készülni, mert: „A Fideszben az új tagok felvétele a helyi csoportokban történik: a felvételét kérő új jelentkező az általa választott – általában a lakhelyén működő – csoport ülésén mutatkozik be, és itt döntenek felvételéről is. A taggá váláshoz kötelező jelleggel szükség van három, 1 évnél régebbi tag ajánlására és a csoportelnök jóváhagyására is. Az új tag felvételéről jegyzőkönyv készül.”


Azt sem tudom, miért itt érdeklődsz, mikor nem túl nagy az esély, hogy tapasztalt jelentkező válaszol. A FIDESZ szervezeti keresővel, irányítószám alapján, kereshetsz szervezetet. Úgy gondolom, ott célszerűbb és eredményesebb érdeklődni: [link]


Nem az én dolgom, de nagy hasznukra lesz, aki ilyen ügyes, talpraesett. Legalábbis, én, néhány másodperc alatt előnyt szereztem veled szemben, hamarabb lehetnék tag, pedig eszem ágában sincs jelentkezni.


Ha viszont csak hirdetni akartad; engem nem érdekel.

2019. szept. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%

le kell copnod a helyi fidesz vezért, és akkor lehetsz aktivista, ha jól copsz még dohányboltot is adnak 1-2 évtized múlva...


Hajrá

Reméljük bírod majd gyomorral:D

2019. szept. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 belapus ***** válasza:
A várakozási idő egyénfüggő.Addig tart, amíg a gerinced hajlékonyabb, a nyelved simább, bársonyosabb és hosszabb lesz.
2019. szept. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
45%
brokicumi
2019. szept. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!