Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesznek van mindenben igaza?

A Fidesznek van mindenben igaza?

Figyelt kérdés
Ellenzéki szavazó vagyok, de ha 3,3 millió ember támogatja őket akkor lehet én látok rosszul mindent.
2019. szept. 10. 12:59
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Én jónak látom az irányt. Persze problémák vannak, nem is azt mondtam, hogy minden rendben van így!
2019. szept. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

"de ha 3,3 millió ember támogatja őket akkor lehet én látok rosszul mindent."


Ugyan már, tudod mennyi orránál vezethető ostoba ember van ebben az országban? meg úgy az egész világban.


Egy csomó szavazónak fingja nincs a politikához, csak a propagandával behülyítették, vagy "zárcsökkentést" akar, esetleg kapott egy zsák krumplit. Vagy a legjobb fajta: "Én azé' szavaztam a fideszre, me' az Orbán Viktor nem jó"

2019. szept. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Demszkyt pedig 5x megválasztották a pestiek. Utólag senki nem érti hogyan.
2019. szept. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Jól látod 😂😂
2019. szept. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Milyen 3,3millió? Elég az egynek is, még sokat is mondtam. Mondjuk az tény, hogy a többit összevadássza magának a fidesz egy kis közmunka, egy kis tüzifa, erzsi utalvány, külföldiek bejelentése a határ mellé, plusz egy kis szerver leállás és így már vitán felül meg van a 3 milla.
2019. szept. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!