Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fideszesek miért nem tudnak...

A Fideszesek miért nem tudnak kritikusak lenni a kormánnyal szemben?

Figyelt kérdés
Komolyan elhiszik, hogy minden negatív hír hamis, baloldali kreálmány és, hogy ami az állami adókon megy, az szóról szóra igaz?! Miért kell 10 évvel korábbanra visszamutogatni?
2019. szept. 11. 10:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
60%

#10

Természetesen az sincs így jól amit leírsz.


Szerintem épeszű ember nem 1-1 cikkből von le . Engem pl nem érdekel se az ellenzéki média, se a kormány médiája.


Ellenben a valóság igen: oké, hogy a csődből vette át az országot, de kár tagadni, hogy megszámlálhatatlanúl sok pénz tűnt el, vagy ment hülyeségre (stadion, kisvasút, és társai, amik tények).

De a legtöbb fideszes szerint ez rendben van.

2019. szept. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
37%

Minden kormánynak vannak kis hülyeségei amire elkölt pénzeket. Nem volt még olyen kormány aki ne így tett vona Magyarországon. Az MSZP idején Surányi az egész aranytartalékot elherdálta pl....


Csak jobb egy jótanuló, aki videojátékokra költi a zsebpénzét, mint egy antiszociális bukdácsoló, akitechnokólra, nem ? Inkább lennél az első anyukája.

2019. szept. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Azért nem mondanám kis hülyeségnek például a fölöseges stadionokat, sem Mészáros meggazdagodását, sem azt, hogy propagandára mennyit költenek/költöttek, ahogyan azt sem, hogy szépen lassan mindent megvásárolnak maguknak az adófizetök pénzéből. De kinek mi..


De kritikát még mindig nem írt senki :)

2019. szept. 11. 13:53
 14/16 anonim ***** válasza:
70%

10# Megyó? 1,5 évet volt kormányon 2004-ben lemondott, IMF hitel 2098-ban igényelte az ország.

Álkamadóság 2010-ben 21 ezer milliárd, ma 32 ezer milliárd. :D

2019. szept. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
51%
Mert ha kritikusak lennének, akkor nem lennének fideszesek.
2019. szept. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én fideszes vagyok és engem zavar az, hogy a börtönökben még mindig jobb körülmények uralkodnak mint a magyar kórházakban. A kórházakat jobbá kéne tenni a börtönökben pedig a rabok életét rosszabbá. A jogvédők száját pedig befogni akik az elítéltek rossz körülményei miatt sírnak! Nem véletlenül kerül valaki börtönbe, megérdemli hogy szenvedjen
2019. szept. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!