Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért támogatjátok Karácsony...

Miért támogatjátok Karácsony Gergelyt a zuglói gyenge polgármesterkedése ellenére?

Figyelt kérdés

Értem én, hogy elakarjátok zavarni a Fideszt akihez Tarlóst kötitek, de minden áron?


Karácsony a saját kerületét nem tudta elvezetni rendesen és rábíznátok a fővárost?


Egy polgármester / főpolgármester választáskor egyébként se a pártprefenciát kéne figyelembe venni, hanem azt, hogy melyik személy tud többet tenni Budapest érdekében és ez jelenleg vitathatatlanul Tarlós.


2019. szept. 14. 14:08
 1/5 anonim ***** válasza:
20%
Karácsony egy bohóc, a normális ellenzékiek is belátják szerintem...
2019. szept. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
47%
Annak, hogy egy nem fideszes polgármester esetleg nem jól teljesít gyakran az az oka, hogy a testület fideszes tagjait csak az érdekli, hogy keresztbe tegyenek neki, a településük érdekei nem. Pénz is kevesebb jut oda, majd megtanulják a népek, hogy kire szavazzanak! Nem tudom ott is ez volt-e a helyzet, de nem lepődnék meg.
2019. szept. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#2 Olvass utána. Karácsony leginkább be se járt az ülésekre és ő írt alá olyan dolgokat amivel több 100 milliós károkat okoztak. Lásd: parkolási rendszer
2019. szept. 14. 15:07
 4/5 Molyember ***** válasza:
32%
Puzsér, meg a másik hülye viccnek is rossz, csak szavazatokat vesznek el, ez a dolguk. Tarlós fideszes, ami már önmagában is gusztustalan, és nem mondanám kiemelkedőnek a teljesítményét sem, bár amit a metrókocsikkal művelt, az mindenképpen elképesztő volt. Marad Karácsony. Aki nem rá szavaz, az Tarlósra szavaz.
2019. szept. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

Egy gyenge jellem embernek az az előnye, hogy mindenre rá lehet beszélni, mindent alá lehet íratni vele.

Emellett a Karácsonynak lehet valamilyen enyhe fogyatékossága is, a térképen való tanácstalansága mutatja.

Könnyen lehet, hogy azért is nem jár ülésekre, mert minél többet van szem előtt, annál hamarabb-könnyebben meglátják rajta.

Aki őt akarja, a zavarosban akar halászni, nem más a célja.

2019. szept. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!