Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek, mit gondoltok a 7...

Fideszesek, mit gondoltok a 7 személyes autók esetén a 2,5 millió forint állami támogatásròl? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Szóval nem gondoljàtok, hogy inkább azt kéne támogatni, aki a havi buszbérletet is alig tudja kifizetni? Miért az kap 2,5 milliót, aki annyira tehetős, hogy ki tud hozni szalonbòl egy autót és fent is tudja tartani?

Nem lenne logikusabb inkább ingyenessé tenni a tömegközlekést a gyerekek számára (18 éves kor alatt)? Ezzel valóban segítenék a családokat, a ràszorulòkat is.


2019. máj. 6. 08:26
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
43%
Nagycsaládosoknak most is ingyenes.
2019. máj. 6. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
91%

Új autót venni luxus. Kihozod a szalonból már százezrekkel kevesebbet ér.

Inkább az LTP-t hagyták volna meg!

2019. máj. 6. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
9%

A nem fideszesek tudomásul vehetnék, hogy ez egy polgári kormány! Stratégiája egy erős polgári réteg kialakítása!

A mészároslőrincezés is arra utal, hogy sikeres. Nem a Strabag, stb. talicskázza ki a pénzt az országból, hanem a mészároslőrincek gazdagodnak. Akik munkát adnak az alkalmazottaiknak és alvállalkozóknak.

Egy erős polgári réteg előnye, hogy tud államkötvényt venni. Ezáltal az államadósság összetételében a belső aránya nagyobb lehet. Vagyis a kiszolgáltatottság csökken.

A segélyekből élők nem képesek az államot megmenteni a külső befolyás alól.

2019. máj. 6. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:

1# az összes 18 év alatti gyereknek ingyenesnek kéne lennie, nem mindenki nagycsalàdos. Tanìtòként több olyan tanítványom volt, aki egész évben gyalogolt oda-vissza a sulibòl, mert nem tudták megvenni a szülei a buszbérletet.

2# egyetértek az ltp-ben.

2019. máj. 6. 08:59
 5/32 anonim ***** válasza:
57%
A Fidesz kormány kb mindenben a felső, illetve a felső középosztályt támogatja, nem a rászorulókat.
2019. máj. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
3# ezt biztos, hogy ide szántad? Hogy jön ide Mészáros Lőrinc?
2019. máj. 6. 09:01
 7/32 anonim ***** válasza:
29%
Aki a havi buszbérletet is alig tudja kifizetni, az menjen el dolgozni.
2019. máj. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
7# 99 ezer ft a minimálbér. Simán lehet, hogy mindkét szülő végig dolgozza a hónapot és mégsem futja az alap dolgokra. 2 felnőtt +2 diák bérlet városban kb 26 ezer. Vidék-város között a duplája is lehet. De ez még mindig nem válasz arra, hogy miért kell 2,5 milliòval megdobni azt, akinek alapból van pénze.
2019. máj. 6. 09:07
 9/32 anonim ***** válasza:
32%
A ner lovagok ezt igénylik ők nem járnak busszal.....
2019. máj. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 Libers Pertz ***** válasza:
20%

Óriási divat sírni... Már nem csak azon megy a rinya, hogy mit nem ad a kormány. Lassan beteges amit egyesek művelnek ebben az országban. A saját sikertelenségüket kivetítik a kormányra. Már az is baj, ha támogatnak valamit. Mondjuk rendesen szerepet vállal ebben az ellenzéknek csúfolt bomlasztó brigád is, de én egy kicsit több agyat várnék a honfitársainktól. Mindenkinek a saját portáján kéne egy picit sepregetni mielőtt ZOrbánozni meg Fityeszelni kezd. Örüljünk annak, hogy nem megszorító intézkedéseket vezetnek be, hanem támogatnak itt ott. Ne azt nézzük már, hogy miért nem xet meg yt támogatják. Nekem sincs gyerekem, de képes vagyok átlátni, hogy jó dolog a cs.a. kedvezmény meg a babaváró meg a csok. Nem nekem, de a honfitársaknak és az ország jövőjének biztosan. Mondjuk a túlzott jótékonykodás is vissza üt, már látszik is a szolgáltatók nyögik a rezsicsökkentést, egyre jobban. Persze sokak szerint a rezsicsökkentés is kamu, bárcsak az lenne, maradna pénz a szolgáltatóknál is...

Összefoglalva Fideszesként én örülök, hogy támogatják a nagy családosokat még, ha nekem semmilyen előnyöm nem származik belőle.

2019. máj. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!