Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A sok törizseni szakember...

A sok törizseni szakember miért antiszemitázza a magyarságot, amikor a "demokratikus nyugatnak" is bőven akadt zsidóellenes megmozdulása a történelemben?

Figyelt kérdés
2008. nov. 16. 09:46
 1/4 anonim ***** válasza:
94%

Nem egyforma a zsidó befolyás! Sajnos nálunk igen erős!

Tudod: A kollektív bűntudat fentartása!

Minél jobban antiszemitáznak, a kormány annál több pénzt oszt ki nekeik, hogy ezzel is bizonyítsa az ellenkezőjét!

2008. nov. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
94%
Azért mert az összes zsidó, vagy van zsidó haverja aki pénzeli a rágalmazásért!
2008. nov. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Manapsag az egyik legnegativabb jelzo amivel embert illethetnek az "antiszemita", "fasiszta" es tarsai. Igy aztan rendesen dobaloznak is vele a politikai hadszinteren. Az emberek meg csak arra emlekeznek majd, hogy xy "antiszemita" es "fasziszta", mert zw azt mondta.
2008. nov. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szemita-zsidó nem teljesen ugyan az.


Én se értem minek ilyen értelmetlen szavakkal dobálózni, mint az antiszemitizmus. Meg idegesíteni ezzel a társadalmat! Ilyen nincs is a magyar nyelvben.


Talán azért mert buták, és nem tudnak arról beszélni ami a munkájuk lenne. pl: Elmondani a zsidóellenes megmozdulás okait! Vagy a szemitizmussal szembeni ellenérzésekre választ adni.

Szerintem te nem törizsenikről beszélsz!


Az inkább kérdés, hogy miért mindig a leghülyébbek szerepelnek tévében, s nem azok, akik tudnának valami építő jellegüt mondani!--- én ezt a jelenséget szemitának tartom, de nem tartom sajátosságának!


Mivel ezt nem tartom jónak, és még netán igazam is van, akkor én kapásból egy "antiszemita" magyar vagyok!

Mint minden értelmes ember, akár zsidó is!


Ellenben beszélhetnének 'antimagyarizmusró' is, ilyen is bőven akadt! Talán a törizseniknek ezt nem tanítják?


Mindenki arró beszél amiről akar, biztos jó oka van, hogy így tesz, nem az egyszerű ártatlan butasága!

Tehát nagyon jó válaszokat kaphatsz, ha tőlük kérdezed ezt!

Fölleg, ha azoktól akik ilyenekbe belefolynak, de szerintem ezek nem történészekre jellemzőek!


Lehet máshol kéne keresgélned! Én legalább is ezeket nem történészektől hallom, főleg nem jobbaktól! Talán, mert ilyen nem igazán volt!

2008. nov. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!