Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elképzelhető, hogy Puzsér...

Elképzelhető, hogy Puzsér Róbertet és Berki Krisztiánt meglincseli a feldühödott tömeg ha Karácsony Gergely néhány százalékkal kap ki Tarlóstól?

Figyelt kérdés
2019. szept. 19. 09:08
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Nem életveszély a fidesz, hogy ezt a 2 trollt elindította?
2019. szept. 19. 09:10
 2/12 anonim ***** válasza:
42%
Áh, a liberalisták ehhez túl nyápicok. Inkább mennek egy jót tüntikézni a patás ellen, egy kis zúgolódás, és kész, vége. Hazamegy, lenyugszik.
2019. szept. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
48%
Egyébként miért gondolod, hogy Karácsony lehet Tarlós egyetlen kihívója?
2019. szept. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
61%

Izlandon Jón Gnarr színész, humorista, politikus 2010-től 2014-ig Reykjavík polgármestere volt. Ukrajnában Olekszij Valerijovics Honcsaruk színész, humorista, politikus 2019 augusztus óta miniszterelnök.


De a magyar társadalom még mindig azon színvonalon van leragadva hogy "puzsér csak egy fidesz troll".


Ez hűen tükrözi azt a végtelenül alja kulturális, társadalmi, politikai színvonalat ami ebben az országban van.

2019. szept. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%
Bár nem sok Puzsér szavazóval beszéltem, szerintem az biztos, hogy a nagy részük sosem szavazna Karácsonyra, még akkor sem, ha csak ő indulna Tarlós ellen. Berkit meg nagyjából 0 és 1% közé mérik, tehát jelentéktelen. Sosem reális az a szám ami az ellenzéki jelöltek szavazatait összeadva kijönne, úgyhogy kár ezen aggódni.
2019. szept. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
73%
Akik Karácsony Gergelynek szurkolnak (tehát nem a Fidesz legyőzése miatt szavaznak Karácsonyra, hanem tényleg imádják Karácsonyt) többnyire nyugdíjasok.
2019. szept. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
54%
Nem néhány százalékkal fog kikapni, ne aggódj miatta.
2019. szept. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
92%
Elképzelhető, hogy a Karácsony szavazók annyira degeneráltak, hogy azt hiszik, hogy Puzsér és Berki tőle veszi el a szavazatokat.
2019. szept. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Berki nem tényező.

Viszont, ha Puzsér a várakozáson felül teljesít, akkor a DK-MSZP tengely elgondolkozhat, hogy nem Karácsonyt kellett volna támogatniuk. (Tudom, volt előválasztás, de egyetlen értelmes ember nem indult rajta.)


A "demokratikus ellenzék" kisebbségi tömege mi jogon dühödne fel, ha én Berkire szavazok? Vagy Berkire lennének dühösek? Nincs joga indulnia a nagy "demokratikus ellenzék" szerint? Vagy nekem nincs jogom rájuk szavazni?

2019. szept. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
87%
Egy dolgot jegyezz meg, de jól, Karácsony nem Puzsér és Berki miatt fog kikapni Tarlóstól...
2019. szept. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!