Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért képvisel Magyarország...

Miért képvisel Magyarország ellenes politikát az ellenzék Brüsszelben ha a kormányt utálja és nem a magyarokat?

Figyelt kérdés

Azt mondják, hogy nem hazaárulók , de folyamatosan Magyarország ellen, illetve Magyarország keményebb megbüntetése, pénz elvonások, stb mellett kampányolnak kint. Kérdezem én, ezért lettek kiküldve?


Rendben van, hogy itthon küzdenek a Fidesz ellen, de külföldön a magyarokat kéne képviselni és Magyarország mellett kiállni.


2019. szept. 21. 09:36
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
96%
Ezt a fidesztől tanulták. Másrészt, én nem látom hogy az ellenzék az országunk ellen lenne.
2019. szept. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
96%

Orbán szépen megmondja, hogy mi az ami Magyarország érdeke, igaz?

Mert ő azt mondta!


Akinek nem tetszik hogy mit pofázik az a b'dös k'csög, az a Magyarok ellen van?


Nem! Csak ne az a csúti majom mondja már meg, hogy ki magyar és ki nem!

2019. szept. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 A kérdező kommentje:

Cseh Katalin azt szajkózta kint, hogy a 7-es cikkely nem elég, keményebb és durvább eljárás - büntetés páros kell Magyarországnak.


Fekete Győr András amellett kampányol, hogy ha nem fogadjuk be a migránsokat akkor fizessünk ezért, illetve vonják meg az uniós támogatásokat.


Gyurcsány - Dobrev kombó szintén.


És még ezernyi példa van.


Értem én, hogy visszaderengenek nekik a kommunista idők mikor külföldről buktatták meg a kormányt és úgy kerültek hatalomra de ennek vége szerencsére. Mikor jönnek rá, hogy ezzel az áskálódással nem nyernek választást? Oké, elérnek 5-10%-okat mert a megrögzött Fidesz fóbiásoknak ez imponál, de az emberek nagy része nem fog egy hazaáruló pártra szavazni.

2019. szept. 21. 09:43
 4/43 anonim ***** válasza:
82%

#2 vagyok:


Tehát aki nem Orbán malmára hajtja a vizet, az hazaáruló?


Mert amiket felsoroltál, azok kivétel nélkül Orbán lázálmai!

2019. szept. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
88%

#4 vagyok:


Csak sajnálni tudlak, amiért Orbánnal azonosítod magát a Magyarságot.


Szánalmas vagy.

2019. szept. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 A kérdező kommentje:

Ki beszél itt Orbánról rajtad kivül? Megint kiütközik az Orbán fóbia.


Itt Magyarország érdekeiről van szó! A magyar emberekről.

Már pedig magyar embernek nem az az érdeke, hogy megbüntessék és pénzt vegyenek el tőle.

2019. szept. 21. 09:57
 7/43 anonim ***** válasza:
88%

Mit kell ezen hisztizni? a magyarok többsége ezt érdemli, hogy büntessék őket.


ha nem tetszik, hogy a fidesz miatt a magyarság meg van bélyegezve, ott vannak a választások, le kellett volna őket váltani.


szerintem ez így korrekt.


a te álláspontod ahhoz hasonló, mint amikor nem dobod fel a drogdíler testvéredet a rendőrségen, mert a befolyó pénzből a családot is támogatja, és az nektek is rossz lenne, ha lecsuknák.

2019. szept. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 A kérdező kommentje:
Nem a kormányt kell leváltani hanem az ellenzéket.
2019. szept. 21. 10:12
 9/43 anonim ***** válasza:
100%

"És még ezernyi példa van."


A te ezernyi példát abból áll, hogy nem tájékozódsz és nem értelmezed azt, amit mondanak.


Senki se kampányol azért, hogy vonják meg az uniós támogatásokat és senki se mondta, hogy Magyarországot akarja büntetni.


Ha ilyenekkel akarsz beetetni minket, akkor idézd pontról pontra, hogy mit mondtak a politikusok, egyből ki fog lógni a megtévesztés lólába a kormánypropagandának.


És tudom, hogy az ujjal mutogatás nem visz előrébb, ahogy az sem érv, hogy ki kezdte előbb, de érdemes lenne megnézni például ezt a cikket:

[link]


Épphogy csatlakoztunk az Unióhoz, Orbánék azzal kezdték az Európai Parlamentben a tevékenységüket, amivel jelenleg vádolod az ellenzéket. Miért van az, hogy 2010 előtt különbséget tudtak tenni a fideszesek a kormány és az ország között, 2010 után pedig hirtelen egybeolvadt a kettő és ami a kormány ellen szól, az az ország ellen is?

2019. szept. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 A kérdező kommentje:

2010 előtt egy MSZP - Gyurcsány horrorkormányunk volt akik sikeresen hazavágták az országot. Ilyen körülmények mellett megengedett volt , illetve egy teljesen új dolog volt akkor az EU számunkra.


Jelenleg egy jól fejlődő, stabil, biztonságos ország vagyunk amit próbál bomlasztani bizonyos réteg belülről és kivülről is sajnos.

2019. szept. 21. 10:16
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!