Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Megállt volna a kivándorlás?

Megállt volna a kivándorlás?

Figyelt kérdés

Az Egyesült Királyságot már 20 ezer magyar elhagyta. Egyre kevesebben hagyják el az országot. Ez azt jelenti hogy megállt a tömeges kivándorlás?



[link]


2019. szept. 21. 12:35
 1/8 anonim ***** válasza:
18%
Nem, ha viszatér Gyurcsány és elkezdi adóztatni a kisvállalkozókat (KATA megszüntetése, stb), újabb kivándorlási hullám fog bekövetkezni...
2019. szept. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Megállt biza, má nincs aki kivándoroljon, kiürült az ország, szóval hajrá Magyarország, hajrá magyarok, dübörög a gazdaság.
2019. szept. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
59%
Én úgy tudom, hogy már a németek, angolok, osztrákok, svédek özönlenek Magyarországra, annyira jó ott.
2019. szept. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%
Mindenki Magyarországon akar dolgozni az 500 eurós bérért.
2019. szept. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
46%

Mondjuk azt nem árt tudni, hogy rengeteg más kedvelt célpont van az UK-n kívül. Ausztria, Németország pl eléggé szipkázza a magyarokat.

Nem hiszem, hogy megállt volna a folyamat. A minimálbér nem éri el a nettó 99 ezret. Lakhatási válság van, a fiatalok zöme egyre elkeseredetebb emiatt. Én most látom reálisan, hogy még többen kimenjenek.

Minek maradjon itthon egy átlag fiatal? Hogy keressen 140 ezret és fizessen 100 ezret albérletre? Vegetáljon jövőkép nélkül, vagy mi?

Az én ismerőseim folyamatosan költöznek el innen. Persze van, aki hazajön, de zömében kint rendezkednek be és vállalnak gyereket majd.

A brexit miatt lehet, hogy már nem a legkeveltebb Anglia, de sok más ország van, ami ugyancsak élhető. Svájc, Hollandia és az északi országok is elég népszerűek, a fentebb említett Németország és Ausztrián kívül.

2019. szept. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kiégtem.....


Aki tehette már emigrált. 20 ezer elhagyta? No? Hova mentek? Nem ide megsúgom. Egy másik eu országba mentek 3-4X es bérért "nyomorogni"

2019. szept. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A fideszben te, hányas számú propagandista vagy?
2019. szept. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok Fideszes,se ellenzéki.
2019. szept. 21. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!