Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért kéne elhinnem, hogy...

Miért kéne elhinnem, hogy ilyen erős a Fidesz, amikor senki nem szavaz a Fideszre azon ismerőseim közül, akikkel hajlandó vagyok szóba állni?

Figyelt kérdés
2019. szept. 24. 22:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
58%

1. A fideszesek közül nagyon kevesen vallják be munkahelyen,vagy ismerősi körben hogy fideszesek.

2. A propagandájukbók ömlik ez a legyőzhetetlenség baromság.

2019. szept. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%

https://www.youtube.com/watch?v=S1t2iTPUzOQ


véleménybuborék megvan? Attól hogy te vagy valamilyen meg az ismerőseid is valamilyenek még nem jelenti azt, hogy mindenki más is olyan. A sötétség vonzza a sötétséget :)

2019. szept. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
53%

#3 ne zavarjon meg, hogy egyetemet és főiskolát végzettek körében is messze a legtámogatottabb párt.


Pont az ilyen sötét fanatikusok miatt normális ember inkább hallgat arról hogy melyik párttal szimpatizál.

2019. szept. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
71%
3-as forrást tudnál mellékelni? 40%-nál többet nem tippelnék rájuk
2019. szept. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
22%

“ne zavarjon meg, hogy egyetemet és főiskolát végzettek körében is messze a legtámogatottabb párt.”


😄😄😄😄 jajjjjjj de nagy butaság ez. Pont, hogy az értelmiségi réteg körében a legalacsonyabb a támogatottságuk. Ennek oka, hogy elfogadóbbak, toleránsabbak, széles látókörűek, kevésbé megvezethetők. Nyílván nem azt mondom, hogy nincs olyan diplomás ember, aki ne őket támogatná, de hogy ezekben a körökben is “messze a legtámogatottabb párt” lenne, az nettó baromság. Gondolom te nem ilyen körökben mozogsz (nem sértésnek szántam, mielőtt még annak vennéd, tényleg), de én igen. :)

2019. szept. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
35%
Mert szavaznak rájuk "határon innen, és túl".
2019. szept. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
29%

Felőlem lepontozhattok narancs nyelvek, de tény, hogy a Fidesz az alul iskolázottak körében a legnépszerűbb, meg lehet nézni a statisztikai adatokat, iskolázottság és pártszimpátia szerint. Amúgy a diplomások között most csökkent a népszerűségük 22%-kal. Ez már alapból megdönteni látszik a #3-as kommentelő baromságát. Egyébként a felsőfokú végzettségűek kiugróan magas arányban a bizonytalan szavazók...nem pedig a Fidesz támogatottsága “messze a legmagasabb” a köreikben. Remélem sikerül ezt értelmezni..


Nem véletlen, hogy annak idején a Fidesz hallani sem akart arról, hogy általános iskolai végzettséghez kössék a szavazati jogot. Mert értelmes embert nem lehet ilyen szinten megvezetni. Erről is készült ám statisztika, hogy mi lenne nélkülük a Fidesszel. Megsúgom: lfsz.

2019. szept. 25. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
85%

Soha nem értettem ezt, hogy valaki nem ismer fideszeseket. Hol éltek ti, a Belvárosban? De még szerintem ott is vannak.

Én falusi vagyok és egy kisvárosba járok melózni és tele van a környezetem fidderekkel.

2019. szept. 25. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 mindentudó99 ***** válasza:
78%
#3 Meddig álltatjátok még magatokat ezzel?
2019. szept. 25. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"azon ismerőseim közül, akikkel hajlandó vagyok szóba állni"

Aha. Szóval ha én csakis mcdonalds-ba vagyok hajlandó bemenni, akkor onnantól az lesz igaz, hogy az országban nincs is más étterem, csakis mcdonalds-ben lehet kajálni? Vagy ha ki sem teszem a lábam a városomból, akkor mondjam azt hogy "miért kellene elhinnem, hogy" létezik a városomon kívül is élet?

Kiválasztod kikkel vagy hajlandó szóba állni - TE választod ki őket - majd csodálkozol hogy nem másmilyenek mint te vagy? Tudod ezt hívják véleménybuboréknak.

2019. szept. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!