Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A baloldalnak miért jó az, ha...

A baloldalnak miért jó az, ha Magyarországnak rossz, és miért rossz az, ha Magyarországnak jó?

Figyelt kérdés

Állandóan a támogatások megvonását és Magyarország megbüntetését kérik. Mindig a saját hazájuk ellen szavaznak az EU-ban. A migránsokat engedjük be, a kultúránk tönkretétele jó, a családtámogatás viszont egyenesen kártékony. Mindig akkor örülnek, ha valami rossz éri az országot. Ünneplik a Sargentinit, örülnek ha kikap a magyar válogatott, vagy megvonnak valamilyen támogatást. Szerintük még Trianon is igazságos volt.


Valaki el tudná magyarázni, hogy miért gondolkodnak fordítva?


2019. szept. 25. 08:22
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
82%

Tudod, hogy mi a baj? Hogy 2019-ben benyakalsz csont nélkül olyan fekete-fehér szélválasztó és hasító süket dumát, hogy a bal egyenlő Gonosz, a jobb egyenlő Csodás Mennyország.


Holott vannak rossz politikusok, rossz emberek, jobb és baldoldalon. Ha képes volnál gondolkodni, akkor látnád, hogy a Fidesz milyan hatalmas ütemben verte szét az országot, és Orbán totális személéyiség- és elmezavara, valahai bántalmazottsága (ő maga is elismerte, hogy az apja verte, mint a szódás a lovát) mit művelt egy egész országgal. De persze, ehhez nem csak ő kellett, hanem sokan mások is, akik őt használják. Nem, nem a baldoldal, hanem a háttérben levő gátlástalanok.


Lásd az egész országot egy embernek, és máris elfelejetd azt, hogy főváros-vidék ellentét, bal és jobb ellentét. Vagy te a fejedet tekinteed egyedüli működőképes testrésznek, a májad az minek (gyk itt: fej egyenlő Budapest, máj egyenlő Sopron), a balkezed pedig folyamatosan üti a jobbot vagy fordítva, mert az egyik rossz, a másik jó?


És ebből akarsz egy EGÉSZSÉGES, MŰKÖDŐKÉPES életet teremteni? Értsd: amíg nem az egész országot látod, csak a balt meg a jobbat, addig halálra vagy ítélve, te is, én is, mindannyian. 200 év múlva egy magyar sem lesz a Földön, ha így haladunk.

2019. szept. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
31%
Mert ezek nem magyar emberek és akkor élveznek el, ha bomlaszthatják a népet.
2019. szept. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
73%

"Mert ezek nem magyar emberek"


Aha, akkor ki is bomlasztja az országot? Szerintem pont azok az agyhalott pártkatonák, akik meg akarják mondani hogy ki a magyar és ki nem.

2019. szept. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
0%

"Na látod, erről beszéltem. Nem érted."


De mit? :D

2019. szept. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
6%
Gratulálok, már a kérdés is hazugság.
2019. szept. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy troll kérdés, de azért belinkelem ezt, mert itt már elhangzott néhány jó gondolat:


https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__10..

2019. szept. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
9%
Kérdező, a te agyaddal mosóport lehetne reklámozni!
2019. szept. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
51%

#14 Szerintem nem bonyolult, azért a fejedet használhatnád arra is amire való. Ezt írtad nekem: "Miért, mennyire fontos? Nem teljesedik be az Ősi Prófécia, ha megszűnik, vagy mi? :D"

Vagyis nem érted hogy miért fontos.

Én meg pontosan ezt írtam le előtte, hogy ez a gond, hogy ti EZT nem is értitek.

2019. szept. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
38%

A kérdésedben a magyarország szót be kellene helyettesítened a fidesz szóra ès újra kiírnod. A ket szó távolabb nem is állhatna egymastól amúgy .

Ezért jelenlegi formaban nem reális a kérdésed.

2019. szept. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
0%

Én már nem megyek bele a baloldal és jobboldal ellentétébe, alapvetően nem az oldallal van a baj, hanem azzal hogy Magyarországon egy normális párt sincs egyik oldalon se. Mind a jobboldali mind a baloldali pártok ugyanolyan rosszak.


Viszont az egy történelmi tény, hogy Trianon megmentette Magyarországot....

2019. szept. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!