Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti dolgoznátok a Magyar...

Ti dolgoznátok a Magyar politikában?

Figyelt kérdés

Ha igen mit,milyen pozicióban?

Ha nem akkor miért igen.


Én nem,mert tudom,hogy nem tudnám tartani azokat a dolgokat amiget megigérek.. :(


2019. szept. 25. 17:17
 1/9 anonim ***** válasza:

Dolgoznék, bámit, bármilyen pozicióban.

És pont azért, mert mindenki lefossa az igéretek be nem tartását, és még ha szét is lopok mindent, akkor is tapsikolva boldogan szavaznak meg újra és újra.

2019. szept. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

„mert tudom,hogy nem tudnám tartani azokat a dolgokat amiget megigérek”


Ó, hát ezzel például a világon semmi gond nincs, pontosan ezt kell csinálni. Hidd el, menni fog...


Ha meg nem így akarod csinálni, hanem ahogy kellene, azt nem lehet, mivel belerántanak a szrosgödörbe az ott lévők úgyis. Utóbbi miatt nem vállalnám, de tegyük hozzá, hogy ez nem csak a magyar politikára jellemző, hanem úgy általában a világon bárhol így működik ez, ezek nem emberek..

2019. szept. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen, szívesen lennék a Magyar Kétfarkú Kutya Pártban szóvivő
2019. szept. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A második vonalban dolgoznék, már a zsírosbödönnél, de még nem szem előtt.
2019. szept. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem, nem dolgoznék a politikában. Mert velem szemben olyanok állnának mint az #1-es, akik ott is gátlástalanul hazudnának és mocskolódnának.
2019. szept. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen, én lennék a Miniszterelnök, de inkább ilyen olaszos stílusban nyomnám, ilyen 1-2 évig jó lenne.
2019. szept. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Csakhogy ez nem a magyar rádió kívánságműsora. Ha valaki szeretne egy szerepet elvállalni, meg kell dolgoznia érte. Hogyan? Na ez a trükkje. Aki akar valami lenni, ezt is ki kell találnia. Aztán ha rosszul találta ki, pár nap múlva a kutya se emlékszik rá. Se az egyfarkú, se a kétfarkú.
2019. szept. 26. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#7 Nagyon bölcs vagy, mester, taníts még
2019. szept. 26. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"dolgozni", meg "politika"?


Hogy sikerült ezt a két, egymástól teljesen idegen fogalmat egy lapon említeni? :)))

2019. szept. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!