Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A ma kikerült hangfelvétel...

A ma kikerült hangfelvétel tükrében nem lenne jobb ha Karácsony visszalépne Puzsérnak a javára?

Figyelt kérdés

Erről van szó: [link]

Új jelöltet már nem lehet indítani és mivel az MSZP megfenyegette a saját jelöltjét talán Karácsonynak is jobb lenne ha visszalépne (Puzsérnak, mert 70-es IQ felett Berki ugye szóba sem jöhet)

Ezenfelül a korrupt MSZPseket ki kéne tenni az ellenzéki összefogásból és Zuglóban is a civil jelölt mögött felsorakozni (az MSZP az EP-választáson már megdöglött, csak a korábbi alkuk miatt lehetett ennyi jelöltje de Gyurcsány előbb-utóbb úgyis kivégzi őket, ártani már nem tudnának).



2019. szept. 26. 13:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
72%

De kéne...

Nem értek hozzá, a felvétel lehet hogy vágott, bár nekem nem úgy hangzik, majd kiderül...

De ezek maik elhangzanak, blokkonként is vállalhatattlanok!

2019. szept. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
64%

Jó lenne ismerni a teljes felvételt, mert mindig gyanúra ad okot, ha alaposan megvágnak egy felvételt.

Nekem úgy tűnt, hogy csak a zuglói MSZP-ről van szó, akikkel korábban is voltak gondjai neki, tehát újdonság nincs benne. Az MSZP vezetőségének kéne megtisztítania a párt zuglói szervezetét. Szerintem a pártnak se tesz jót, ha az egyik szervezetben ilyen fidesszel összejátszó banda van.


Hogy Karácsonyak miért kéne ezért visszalépi, pláne Puzsér javára, azt pedig végkép nem értem. Ennyi erővel Tarlós javára is visszaléphet, vagy Berki javára, tök mindegy.

2019. szept. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
47%
és ez alapján miért kellene visszalépnie, kedves kérdező??
2019. szept. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

#2 Szerintem nem Karácsonnyal van a baj.

De ha az MSZP-nek (itt a Fideszhez bekötöttekre gondolok, mint a Zuglóiak stb.) van terhelő infója Karácsonyról és azt kijátssza ellene vagy megzsarolják ezzel, hogy ne lehessen őket kidobni az összefogásból a korrupt jelöltjeit - akkor jobb lenne ha visszalépne.

Mert szerintem az ellenzéki összefogás hitelét veszélyezteti, ha a korrupt MSZPseket nem dobják ki.

2019. szept. 26. 14:41
 5/18 anonim ***** válasza:
61%

#4

Igen, itt az MSZP-nek kell helyre tenni a zuglói szervezetet. De továbbra sem értem, hogy miért kéne visszalépnie Karácsonynak.

Értem én, hogy minden nap több kérdéseddel is próbálod tolni Puzsér szekerét, lehet még a csapatában is benne vagy, de ez azért elég szánalmas.

2019. szept. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
69%

Ja, hogy csak a karigeri csapatában szabad benne lenni?

Amúgy a kérdező egy teljesen jogos, korrekt kérdést tett fel, objektív is volt és még Karácsonyról is (naív módon) a legjobbat feltételezte.

Ha valaki itt párt katona, akkor az Te vagy 68 százalékos!

Minden kérdésnék megjelensz és védelmezed a Gerit...


Az az igazság, hogy végre itt az esély, hogy ez az undorító párt, az MSZP végre 30 év után tűnjön és új, valós alternatíva képződhessen a Fidesszel szemben, de Te ezt nem akarod...


Ráadásul még arrogáns is vagy.

2019. szept. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
39%
Elég ritkán írok politika rovatba, szóval aligha jelenhetek meg minden kérdésnél. Utóbbi pár napban összesen 3-4 kérdéshez szóltam hozzá, de ne zavarjon. Kínodban már hadoválsz össze-vissza. Szenvedhetsz is, most hogy Karácsony beérte Tarlóst több kutatócég szerint is.
2019. szept. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
43%

Igen mert nyílván ha nem vagyok karácsonyos meg maszopos, akkor az marad hogy fideszes vagyok...

Sőt egyenesen bérkommentelő, te szerencsétlen.

2019. szept. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
30%

Ezen a felvételen semmi meglepő nem hangzik el: nyílt titok, hogy pszichopaták használják ki és döfik hátba egymást, az is, hogy karigeri egy simulékony f.asz, meg az is, hogy ott lopnak a képviselők, ahol tudnak. Inkább a cikkben közölt interjú a döbbenetes, ahogy mindenféle szégyenérzet nélkül nyomja a csávó a megszokott polgárháborús retorikát. Hihetetlen, hogy Gyurcsány meg Orbán a példakép..


Kérdésedre válaszolva mindenkinek, aki a politikából él, el kéne takarodnia, pardon, "vissza kéne lépnie" az olyan civilek javára, akik effektíve tenni akarnak a városukért/országukért. A mostani politikai elit viszont egy szerteágazó és mélyen gyökerező daganat sajnos, aminek a kioperálása elég komoly munkát igényelne, ha valakik egyszer el akarnák kezdeni.

2019. szept. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Te kezdtél el személyeskedni, ha visszakapod miért nem viseled?
2019. szept. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!