Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Momentum szavazók! Szerintetek...

Momentum szavazók! Szerintetek a kiszivárgott Karácsony felvételek után nem kéne a Momentumnak beállnia inkább Puzsér Róbert mögé?

Figyelt kérdés
[link]

2019. szept. 26. 14:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%

A mögé a Puzsér mögé, aki mindennek elhordta a Momentumot? Megvesztél öreg?

Csak keress rá Puzsér nyilatkozataira, amiket a Momentumról tett.

2019. szept. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
55%

Hát szerintem inkább Karácsonynak kellene elgondolkodnia a visszalépésen.

Jó lenne ha elmondaná kivel beszélt, ki hozta nyilvánosságra az anyagot és ha még várhatók hasonlók akkor lépjen vissza Puzsérnak + a korrupt MSZPseket ki kéne dobni az összefogásból.

Annak viszont hogy önmagában a Momentum hátráljon ki nincs értelme szerintem. Annak lehetne ha mondjuk a többi ellenzéki párt a MSZPs jelöltek és peresze Karácsony támogatásához ahhoz kötné hogy a Zuglói és más korrupt jelölteket zárja ki az MSZP.

2019. szept. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

#1. Én Momentumos vagyok, Te viszont nem...

Amúgy nem hordta el Puzsér semminek.

Olyan dolgokat kritizált melyek bőven kritizálhatóak...

Pdául a ferencvárosos matricákat, na meg persze hogy közelítenek Gyhrcsány felé és afelé a Karácsony felé aki támogatta az olympiát!

Én a nolympia óta szimpatizálok a Momentummal, és náluk ez az identitás része...

2018-ban teljes szívemből szavaztam rájuk, ekkor egyébként Puzsér is erre buzdította a követőit.

Az EP választáson még adtam nekik esélyt és rájuk szavaztam, de komolyan gondolkodtam a kutyákon is...

Sajnos távolodnak el a gyökereiktől. Ez tény.


Amúgy Puzsér az EP választás előtt is bőven illette kritikávak a Momentumot, ettől függetlenül a választás napján a Jobbik, az LMP, az MKKP és a Momentum pártokat nevezte jó, centrista döntésnek...


Szerintem azért kéne kihátrálni az MM-nak a Karácsony mögűl, mert úgysem nyerhet, így nyugodtan megőrízhetnék a becsületüket és támogathatnák a jó oldalt, a nem korrupt oldalt.

2019. szept. 26. 14:49
 4/12 anonim ***** válasza:
37%

"2018-ban teljes szívemből szavaztam rájuk, ekkor egyébként Puzsér is erre buzdította a követőit."

Tudtommal Puzsér LMP-s szavazó volt, de biztos egy teljesen másik párt mellett kampányolt, mint akire ő maga szavazott.

2019. szept. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Puzsér az MKKP-re szavazott, ha ezt sem tudod nincs is miről beszélnünk... És nem nem kampányolt egy párt mellett sem, csupán bizonyos húzásaikat méltatta a Momentumnak.

Ielletve más pártoknak is, vagy éppen más húzásaik miatt meg kritizálta Őket. Valamint azt is mondta amúgy, hogy a Momentum szerinte nó döntés lehet, ha valaki arra szavaz...

2019. szept. 26. 15:01
 6/12 A kérdező kommentje:

Puzsér a Jobbik és az LMP támogatottsága alatt sem szavazott egyikre sem, de Te ezt nyílván nem bírod felérni ésszel, mert szerinted az a támogatásért cserébe jár... Ha minden igaz, akkor 2014-ben szavazott az LMP-re.

De kapaszkodj meg, előfordúlt olyan is, hogy a Fideszre, de még az SZDSZ-re is szavazott.

Ő nem köteleződött el egy életre egy párt mellett mint egyesek.

2019. szept. 26. 15:04
 7/12 anonim ***** válasza:
Puzsérról elég köztudott, hogy évekig LMP-s volt, ha ennyit se tudsz róla, akkor nem nagyon ismered. Pedig láthatóan valami beépített embere vagy itt.
2019. szept. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Puzsér mondhatni részt vett az LMP megalapításában...

Ettőlmég nem volt LMP-s.

És egyszer szavazott rájuk.

2019. szept. 26. 15:20
 9/12 anonim ***** válasza:
69%
Ebben a felvételben mi a probléma?
2019. szept. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Talán az hogy Karácsony az mszp-nek tesz jelentéseket és azt állítja hatalmi kérdésekben ők döntenek majd helyette?
2019. szept. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!