Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az MSZP és a Jobbik kivégzése...

Az MSZP és a Jobbik kivégzése lesz az októberi önkormányzati választás?

Figyelt kérdés

Valójában már májusban is kisebbfajta csoda volt hogy ez a két párt még 6-6%-ra jó volt, mert ha belegondolunk kik azok akik vonzónak találják ezeket?

Szinte kizártnak tartom hogy meglesz nekik az 5%-os küszöb a megyei listákon.



2019. szept. 29. 21:02
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Remélem az MSZP eltűnik, a Jobbikért viszont kár lenne
2019. szept. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%

Én úgy hallottam, hogy a fiddereknek ácsolják a bitófát.


[link]

2019. szept. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne így? Főleg az MSzP esetében, akik biztos befutók jó pár kerületben, meg jó pár városban (pl. Szeged, Ajka).


A Jobbik is igen esélyes például Egerben meg Dunaújvárosban.

2019. szept. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A Jobbik szerintem csak veszíteni tud ezen a választáson. A megszerzett helyekkel elveszítik eredeti identitásukat. Annyi viszont biztosan nem szereznek, hogy ismét komoly tényezővé válhassanak.

Az MSZP Karácsonnyal bukhat igazán nagyot. Nehéz lesz megmagyarázni, hogy az évek óta hangoztatott ellenzéki többség egyetlen jelölte hogyan bukhatott meg. Viszont, ha véletlenül nyerne, akkor sem tudják az mondani, hogy MSZP-s főpolgármestere lett Budapestnek.

2019. szept. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!