Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Puzsér Róbert jó barátja...

Puzsér Róbert jó barátja Schiffer András azt mondta az ellenzékiekre hogy hazaárulók. Ezt hogy kell értelmezni?

Figyelt kérdés
2019. okt. 1. 21:47
 1/8 anonim ***** válasza:
56%
Az eleg eros tulzas, hogy baratja. Nem kell itt hulyiteni a nepet, igy is sokan meg vannak gyozodve rola, hogy Puzsert a fidesz inditotta
2019. okt. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
45%
Úgy, hogy Schiffer ezredjére is bevallotta, hogy ő egy szar kis fidesznyik.
2019. okt. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
45%
Én ezt csak egyféle módon tudom értelmezni, azt, hogy szerinte hazaárulók. Mi a gond ennek értelmezésében?
2019. okt. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
30%

„akik ma Magyarországon az euró bevezetését követelik, azok nettó hazaárulást követnek el.” Kijelentését Joseph Stiglitz Nobel-díjas amerikai közgazdász elméletével támasztotta alá, amely szerint az euró tovább növelte a távolságot a fejlődő és a leszakadó országok között. A közös valuta ugyanis nem engedi, hogy a jobban teljesítő gazdaság valutája felértékelődjön a gyengébbel szemben, ennek köszönhetően tovább nő az erősebb versenyelőnye, a gyengébb pedig hamarosan az erősebb adósává válik. A leszakadó országok a versenyképességük megőrzése érdekében megszorító politikához kénytelenek folyamodni. Róna Pétert idézve így Schiffer kijelentette, nem szabad bevezetni az eurót Magyarországon, amíg a magyar versenyképesség nem közelíti meg az uniós átlagot. (Forrás: [link]


Ha a fentit olvasta ki belőle a kérdező akkor szövegértelmezési gondjai vannak vagy esetleg érdemes a clickbait címeknél továbbjutni és elolvasni magát a cikket.

2019. okt. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
21%
mindketten elmebetegek. kár velük foglalkozni.
2019. okt. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
22%

#1-nek:


Mentségedre szóljon hogy úgy tűnik, hogy őszintén hiszed is amit írsz a fidesszel, és Puzsérral kapcsolatban.


Így nem dühöngöm rajtad, csak sajnállak.

2019. okt. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Úgy ahogy mondta ! Schiffer András nem egy hülye ember, nem véletlenül hagyta ott az LMP t sem🤔🤔
2019. okt. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kedves szektatagok!

Sokat elmond felfogóképességetekről, hogy bár a kérdésre egyedül én válaszoltam érdemleges mégis az a válasz lett leértékelve.

További jó höbörgést!

2019. okt. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!