Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Miért szavazol az LMP-re?

1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
43%
Miért, szavazok az LMP-re?
2014. máj. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
71%
Mert az egyetlen hiteles, emberi értékrendet és kommunikációt képviselő párt jelen pillanatban. Szerintem akinek van gerince, és tájékozott, az nem igazán talál más opciót.
2014. máj. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
90%
Nagyon remélem, hogy a többszörösen is leszerepelt MSZP és holdudvara körüli haszonélvezők helyett belőlük alakul ki egy új baloldali centrum.
2014. máj. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 Vona Gábor ***** válasza:
9%

Mert roppant mód élvezem, hogy hülyének néznek, hogy megint szavazhatok az ZSDSZ 3.0-ra más néven, imádom, hogy Schiffer maga sem tudja eldönteni, hogy most akkor melyik oldalhoz dörgölőzzön, egyébként is életem és vérem Budapestért, a pesti zsidóságért, a vidék meg le van sz.arva. Na ezért szavazok az LMP-re.


Amúgy nem, pusztuljon az LMP!

2014. máj. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
91%
Hiába erőlteted, nem dörgölőznek sehova, és semmi közük az SZDSZ-hez. Lehet neked rosszul esik, hogy vannak még normális gondolkodású, korrupció és mutyi ellen fellépő emberek a közéletben, de én szimpatizálok velük, és Ángyánékkal, és az atlatszo.hu-val. Persze meglátjuk, hogy a Fidesz+jobbikos parlamenti 80% mire viszi az országot. 4 év alatt nem túl sok biztató előjel volt.
2014. máj. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 Vona Gábor ***** válasza:
0%

ma 11:57


Istenem, de imádom az ilyet. Leírom akkor még egyszer: az LMP nem a kamu fotelértelmiséget támogatja, hanem kőkeményen a zsidó érdek magyar belügyekbe való beleköpködését szolgálja ki, tehát ha te rájuk szavaztál, azt csakis abból az indokból tehetted, mert eddig az SZDSZ hasonló módú működése egyszerűen lenyűgözött, és nagyon kedveled őket emiatt. Ez felveti a kérdést: mennyire mérvadó a mondókád? Normális magyar ember szerint semennyire, senki nem kedveli a rablógyilkos baloldalt, és a veszett, almával kampányoló patkány liberálisokat.

2014. máj. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
85%

Mert egyelőre nincs más és jobb választási lehetőség, az LMP-ben látok fantáziát, és ha nem hazudnak, hanem valóban az a céljuk amiket hangoztatnak, akkor az jó irány, sok-sok dologban egyetértek velük.

Persze kormányra kerülnének egyszer és kiderülne, hogy belőlük is olyan lopós banda lesz a hatalomra kerülés után, mint a Fideszből vagy az MSZP-ből, akkor elássák magukat ők is. Merthogy a Fidesz és az MSZP eddig semmi mást nem csinált, mint pazarolt.

Van más választási lehetőség az LMP-n kívül?

Hát a Jobbikról inkább ne is beszéljünk, az agyuk szintje leragadt az ovisokénál, agresszív gorillák.

A nagyon pici pártok pedig még nagyon picik, náluk egyelőre az LMP jobb döntésnek tűnik!

2014. máj. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 Vona Gábor ***** válasza:
0%

"Persze meglátjuk, hogy a Fidesz+jobbikos parlamenti 80% mire viszi az országot."


A fideszhez meg ne hasonlítgasd a jobbikot, semmi közük egymáshoz.

2014. máj. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
76%

Hát, mindketten harcias, nyugat ellenes, oroszok seggébe bújós politikát folytatnak, üres lózungokkal és nemzeti színbe burkolt populizmussal. Nekem egykutya. Persze én lennék a legboldogabb, ha ténylegesen jól kormányoznának. Ugyanezt mondtam 4 éve is. Akkor nem jött be.

Én fiatal mérnök / közgazdászként, kutatásokkal és projektekkel, saját start-upommal bejártam már a fél világot. Hidd el, hogy az LMP az egyetlen vállalható párt, akire egyenes gerinccel el lehet menni szavazni. Más kérdés, hogy ha te csak a Jobbik két bitesre leredukált információtartalmú üzeneteit érted meg, és azt hiszed megvilágosodtál, és mindenki más hülye.

2014. máj. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 Vona Gábor ***** válasza:
0%

"LMP az egyetlen vállalható párt"


Neked lehet. Nekem nem. Meglátjuk, melyikünk "él többen" ebben az országban.

2014. máj. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!