Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha Debrecenbe Varjú László...

Ha Debrecenbe Varjú László nyerne akkor megvonnák a további támogatást Debrecentöl?

Figyelt kérdés
2019. okt. 4. 18:31
 1/6 anonim ***** válasza:
28%
További javaslatok értelmes kérdésre: "Ha a bolha kétméteresre nőne, fel tudná-e borítani a villamost?"
2019. okt. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
30%
Ha nem akarnak az OGy választásokon debreceni szavazatokat, akkor játsszák ezt el nyugodtan...
2019. okt. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Debreceni vagyok.

Ki az a Varjú László? :D

Komolyan kérdezem, különösebben nem politizálok, de azért nyilván a kampány jó része hozzám is eljut. Erről az emberről eddig nem hallottam konkrétan semmit. Új szereplő? Most indul először? Melyik párt?

Mondjuk mikor Papp Laci bejött a képbe, róla se nagyon tudtuk, hogy kicsoda.

2019. okt. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
44%

Újpest-angyalföld ogy képviselője.

Hogyan kerülne debrecenbe?

Amugy meg a se gget kinyalnák ha debrecen polgarmestere lenne. Polgarmesterként meglenne hozzá a hatalma hogy keresztbe tegyen a gyaraknak és a fidesznek. Pl nem engedné az ukran szállók építéset igy több magyar munkaerő dolgozhatna.Felerősítené a szakszervezeti támogatottsagot. Betiltaná a 400 óra túlórát amit a bmw követelt ki stb.

És hogy ezeket ne tegye mindent megadnának neki. De nem gondolom hogy belemenne úgyhogy a bmw nek búcsút intenénk rövid úton.

2019. okt. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Varga Zoltánt akartam irni,csak mindig összekeverem vele..


[link]

2019. okt. 4. 20:20
 6/6 anonim ***** válasza:

Megnéztem. Az arcát már láttam, de semmit nem tudok hozzá kötni.

DK... kis hal egy ilyen nagy városban, nem hiszem, hogy reális esélye lenne.

2019. okt. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!