Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Baloldali facebook oldalakon...

Baloldali facebook oldalakon miért izgató ha Ceaușescu kivégzős videókat osztanak meg?

Figyelt kérdés

Benn vagyok brahiból pár ilyen demokratikus csoportba, folyton az a téma, hogy Orbán is úgy fogja végezni mint Ceaușescu, csomó szivecskét meg lájkot kap aki ezeket megossza, megnéztem azokat akik lájkolták, nem az a buta proli réteg, hanem pl. könyvelő, meg mérnök, családanyák, nagymamák, és normálisnak tűnő bácsik. Néha jön a téma, hogy akasztani kéne, meg gyilkos a zorábn... Úgy vélem ez közösség elleni izgatás, jelentve van mindig általam ez, de a facebook nem törli " nem sérti a közösségi alapelveiket". Kezdem úgy érezni akkor leszek demokrata meg európai ha gyilkoláson járna az eszem.


Vagy azért van ez mert ők abban a korban nőttek fel ahol volt halálbüntetés és hiányzik nekik?


Alkotmányvédelem az ilyeneket figyeli?


( megjegyzem helyesen írják le,hogy Ceaușescu én meg control+c control+v-t használok :D :D )


2019. okt. 6. 15:06
 1/6 anonim ***** válasza:
18%
Pszichopata beteg szadista hajlamú emberek! Vajon miért félünk ennyire a migránsoktól ha ilyen honfitársaink vannak? Úristen!
2019. okt. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
Elkeseredett jó emberekkel ezt teszi a diktatúra.
2019. okt. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%

Véleménynyilvánítási szabadság.

Nem azt mondják, hogy "végezzük ki", hanem valakinek a halálát kívánják. Az még önmagában nem bűn.

Itt egy példa: Wittner Mária a parlamenti ülésen kívánja Horn Gyula halálát, a fideszesek meg tapsolnak. Nincs parlamenti tekintélysérelem, nem utasítják rendre, nem kell büntit fizetnie.

https://www.youtube.com/watch?v=G2DXDAOgBfE


Közszereplő meg kénytelen ezt eltűrni. Ha neked ez sértő, akkor lépj ki a csoportból, nem kötelező ott lenni.


Biztos vagyok benne, hogy egy rakás fideszes csoportban írták már, és ezerszer lájkoltak hasonlót Gyurcsányról, na és?!

2019. okt. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
24%
"Ha valakinek a halálát kívánják az nem bűn." Ezt ugye csak viccből írtad? Senkinek se a halálát nem kívánjuk. Ez így normális. Kulturált emberek vagyunk,nem elmebetegek.
2019. okt. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#3 Wittner Mária esete kicsit más ő kicsit többet szenvedett mint kellett volna, neki ez trauma lehetett, legalábbis nekem az lenne.
2019. okt. 6. 16:11
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én meg azt szoktam mondani, ha van igazság a Földön, Mussolini sorsára jut, a havernaival, pereputtyával együtt!
2019. okt. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!