Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek mi volt a magyar...

Szerintetek mi volt a magyar történelem legrosszabb pillanata?

Figyelt kérdés
Szerintem Mohácsi csata utána jött a 150 éves török uralom. Szerintem ez meghatározobb rossz volt mint kommunizmus. Szerintetek melyik volt a legrosszabb?

2019. okt. 6. 17:34
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
56%
Trianon.
2019. okt. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
51%
Trianon.
2019. okt. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
13%

"Trianon."


Trianon Franciaországban van.

2019. okt. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
36%
A Honfoglaláskor történő avar népirtás amiről a történelemkönyvek elfelejtenek írni és csak annyit említenek hogy békésen érkeztek az ősmagyarok a Kárpátmedencébe.
2019. okt. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Am ha nem lett volna a török uralom akkor nem usztuk volna meg trianont? Elvégre az az oka hogy Habsburg kézre kerültünk
2019. okt. 6. 17:53
 6/30 anonim ***** válasza:
67%
Egyértelműen Borkai orgiájának kiszivárgása, mert a létező legtökéletesebb magyar kormány bukását okozta, mert hívő keresztény fidesz szavazók millióiban okozott kognitív disszo... ja, mégsem ide!
2019. okt. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
35%

Trianon jogos volt, és jó döntés.


Szerintem az volt amikor megalakult. Bocs, én nem hiszek a nemzetekbe és a multikultúrába hiszek, le lehet pontozni.

2019. okt. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
46%
Amikor a Fidesz hatalomra került
2019. okt. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
85%

A 18as fidesz 2/3ad utáni hetfőn sétálgatni egyet. Olyan szintű letargiát,reménytelenséget és csalódottságot még nem láttam mint akkor tapasztaltam az embereken a kerületben.

Fejek lesunyva,halk beszélgetések...mintha mindenkinek lelőtték volna a kutyáját.

2019. okt. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
30%

Trianon egy pozitív dolog volt, akkor lett 500 év után először független az országunk! Megszabadulva a mesterségesen összegrundolt koloncoktól! (1904-es felmérés szerint a magyar nemzetiségű lakosok CSAK 46%-ban voltak jelen Nagymagyaroszágon, tehát több volt a más nemzetiségű a "saját" országunkban, mint a magyar.) Trianonnal csak megspóroltunk egy polgárháborút.


A legrosszabb egyértelműen Horthy hatalomra kerülése és rémtettei voltak, ruha, fegyver, ellátmány nélkül küldte katonáinkat a biztos halálba a Don-hoz, illetve átjátszotta a náciknak az országunkat.

2019. okt. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!