Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz beismerte, hogy...

A Fidesz beismerte, hogy szándékosan olyan választási rendszert tart fenn amiben kizárólagosan 1:1 induló esetén lehetséges kormányváltás?

Figyelt kérdés
A kamujelöltekkel akikkel az ellenzéki összefogás miatt elárasztotta a körzeteket.
2019. okt. 7. 09:32
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

#10 Na, várom ahogy elmagyarázod a "gerrymenderinget" egy ÖNKORMÁNYZATI választáson.

Kíváncsi vagyok hogyan is néz ki a fideszes gerrymenderingezés, mikor nem a fidesz változtatta meg az önkormányzati választást és bizony a települések 20 éve is egyben voltak, egy polgármesterrel és ugyanezekkel a körzetekkel, meg most is így vannak.

de csak hajrá! Ha már leírtad a baromságot, akkor folytasd - szeretnék jót röhögni!

2019. okt. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Igen Takács jól írod vannak olyan települések, amiknél alig változtak az önkormányzati körzethatárok, sok helyen meg változtak (ahol csökkent vagy nőtt a lakosság, bizonyos értékek között) és 2010 óta az önkormányzati választásról szóló törvényt is úgy módosítgatták kétharmadból, hogy igenis ha nem is nagyon, de mindig maga felé hajlott annak a szent pártodnak a keze.


Tudjuk, tudjuk, tüdejük, nem hiszed elé, és nem is így van és közröhej tárgyai vagyunk és...majd írj valami kis gyűlölködő mocskolódót, ahogy az jó szokásod. Csak elolvasni én már nem fogom.

2019. okt. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

#12 Értem. Szóval megint csak beírtál egy kamut és mivel most nem tudsz mást, hát személyeskedsz.

Értem. Csak azt nem hogy minek kell hazudni?

2019. okt. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Igen, Pécsen sem változtattak idén. Nem-nem.
2019. okt. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Én nem értem ezt az óvodás fideszes feleselős stílust ebben az ügyben, ősrégi sztori a gerrymandering, még a Kövér Úr ezzel kapcsolatos beismerése is megjárta a híreket réges rég. Ezt megkérdőjelezni vagy netán tagadni tényleg a gyerekes kötekedésen kívül minek lehet titulálni?
2019. okt. 7. 20:14
 16/16 anonim ***** válasza:

Kérdező ezt hívják úgy, hogy Fideszzombiság! Ebben szenved Takács barátunk is. De ha ezt kimondod, az szerinte személyeskedés...


Édös drága Takácsom, most szavamat szegtem, mert elolvastam a hisztid, hiába hoznék neked akárhány példát, ahol a fideszesek átszabták maguknak a körzeteket, téged úgy sem érdekelne, akkor meg? Rajtad kívül még a fideszes politikusok is beismerik.

2019. okt. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!