Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan lehetséges, hogy olyan...

Hogyan lehetséges, hogy olyan sokan elégedettek Magyarország jelenlegi politikai helyzetével és nem akarnak kormányváltást?

Figyelt kérdés
Hogyan lehetne elérni, hogy ők is szarul érezzék magukat, ne csak mi?

2018. febr. 4. 17:48
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
54%
Ezen én is csodálkozok hogy nem világosodnak meg? ennyire hogy tudta ez a hazugláda leoltani ezeket?
2018. febr. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
82%

"Hogyan lehetne elérni, hogy ők is szarul érezzék magukat, ne csak mi?"


Gratulálok a gondolatmenetedhez.

2018. febr. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
39%
Nem akarok én sem kormányváltást - sosem szavaztam a Fideszre - mert nincs kire leváltani. Ne mondd nekem már, hogy akármelyik ellenzéki párt reális alternatíva, mert nagyot röhögök.
2018. febr. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
23%

Ha csak az aktuális rossz és a régebbi rosszabb közül lehet választani (mindegy hogy nézzük, a régi kakás gatya mindig benne lesz a képben ha balra szavazol), akkor én inkább maradnék az aktuális rossznál. Ez van.


Ideje lenne kimosni vagy kidobni a kakás szegfűs gatyát, akkor talán lenne miről beszélni.

2018. febr. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
54%

"Hogyan lehetne elérni, hogy ők is szarul érezzék magukat, ne csak mi?"


Miért akarod, hogy más is rosszul érezze magát?

2018. febr. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
32%

"Hogyan lehetne elérni, hogy ők is szarul érezzék magukat, ne csak mi?"


Sajnos így is elég rosszul érezzük magunkat, hogy el kell viselnünk a magadfajták röfögését és visítását. Ez van, talán egy idő után megtisztul az ország és leléptek a bánatba innen.

2018. febr. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
63%
Úgy hogy a fizetésük alapján, sokan nem látják, olyan tragikusan a helyzetet. Az tlagszavazó ugyanis nem a korrupció ellen szavaz, hanem a pénztárcájára- Persze vannak kivételek, de kevés
2018. febr. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
23%

#9


Pontosan erről beszélek. A magyarok ennyivel is beérik.

2018. febr. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
28%
Magyarországon elsősorban a magyarok érezzék jól magukat. Ezt azért írom, mert a hulladék itt magyarozik,vagyis ő nem tartja magát magyarnak. Innentől viszont ki nem szarja le, hogy ő hogy érzi itt magát? Követelőzés helyett el lehet takarodni, ha nem vagy magyar, és nem jó itt neked!
2018. febr. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
13%

#9


Ezt adom! Nagyon helyes!

Akinek nem tetszik az ország, az menjen el!

2018. febr. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!