Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A botrány kirobbanása előtt...

A botrány kirobbanása előtt Győrben állítólag Borkai (57,6%-on) ellenfele Glázer Tímea (35%-on) állt. Van reális esély arra, hogy Borkai vasárnap megbukjon?

Figyelt kérdés

A taktikaiszavaás becslése szerint: [link]

Győr egyébként az egyik legfideszesebb megyeszékhely. Egy ilyen elementáris erejű botrány alkalmas lehet arra, hogy az ellenzéki összefogás majd' 22%-os hátrányt ledolgozzon?



2019. okt. 7. 20:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Ez most komoly kérdés volt? Legalább rá gooliztál Glázer Tímeára? Nem mondom, hogy minden indulónak Disney hercegnek/hercegnőnek kell lennie, de neki még a szeme sem áll jól, és mondhatod, hogy nem szép dolog egy induló kinézetét nézni, de akkor is, szívlapátért kiált az a nő.

Esélytelenebb ellenzéki jelöltett nem is találhattak volna. Valószínűleg a közős ellenzéki jelölése mögött az állt, hogy mivel Győr fideszes fellegvár, ezért a többi párt könnyen feladta a saját jelöltjét Győrben.

2019. okt. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Itt a blog anyaga, ha valakit érdekel:


[link]

2019. okt. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Bocs, ez az élő link:


[link]

2019. okt. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

#2: "Vasarnap beszeltuk csaladi osszejovetelen. Gyakorlatilag egyontetu allaspont: eddig is ra szavaztam, eztan is."


Ez egy igazán felnőtt álláspont. Eddig is rá szavaztam, nem érdekel mit csinál, csak azért is rá fogok továbbra is. Egyszer már eldöntöttem, véleményét meg csak a gyenge ember szokta megváltoztatni, szóval punktum...

2019. okt. 8. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Borkai gyengül szerintem de valószínűleg így is ő nyer.
2019. okt. 8. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

"Ez a taktikaiszavazás.hu oldal, és a rajta szereplő becslések..."


Annak az oldalnak a becsléseit nem kell komolyan venni, csak vaktában lövöldöz.

2019. okt. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!