Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha megválasztják borkait, nem...

Ha megválasztják borkait, nem kellene az összes ellenzéki pártnak visszavonulnia?

Figyelt kérdés

Ha ezek után megválasztják akkor nincs miről beszélni. Az összes ellenzéki párt teljesen feleslegesen tevékenykedik mert jelenleg 0 beleszólásuk van a politikába, valamint képtelenség hogy bármikor is hatalomra kerülnek, ha egy ilyenbe mint a borkai eset, sem bukik bele a fidesz és megválasztják.

Röviden annyi, hogy ha az emberek egy ilyen botrány után is megválasztják, nincs létjogosultsága más pártoknak.


2019. okt. 8. 13:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Már tavaly nem kellett volna beülniük a parlamentbe.

Ha lenne egy kis gerincük, megtették volna.

2019. okt. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%

Az a vicc, hogy elözben a lakosság bagy része NEM fideszes.

De ennyi, igazad van, ilyen az ellenzék, ilyen a magyar politika. Nagy 0

2019. okt. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#2 félreértetted amit mondani akartam

Én arra céloztam, hogy akármit is csinálhat az ellenzék, lehet akármilyen hiteles jó programmal, törheti magát, ha egy ilyen után is a fideszt választják akkor teljesen felesleges. Egyszerűen az emberek nem fogják megválasztani az ellenzéket semmilyen esetben sem. Ezért teljesen felesleges tevékenykedniük.

2019. okt. 8. 13:11
 4/5 anonim ***** válasza:
Az értelmesebb ellenzékiek már rég megmondták, hogy az lenne a megfelelő hozzáállás ha be sem mennének a parlamentbe!
2019. okt. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A népet leváltani, ugye....
2019. okt. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!