Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fifdesz-kdnp-s keresztény...

A Fifdesz-kdnp-s keresztény családapa Borkai miért nem csináltat nyilvánosan egy független drog tesztet, hogy tisztázza magát?

Figyelt kérdés

Ezzel azt a részt bizonyíthatná, hogy nem szokott kokaint szívni miközben az Adrián a haverjaival luxusjachton egy szexorgián létesít párkapcsolatot családos emberként prostituáltakkal miközben a haverja figyeli és recskázik rá, mindeközben bömböl Fekete Pákó, illetve KisGrófó a hangfalakból?


hajminta olyan nagy kérés lenne, hogy egy ilyen morális válság után a közvéleményt részben megnyugtassa?

Többi politikustól is elvárható lenne, mert szerintem nem Borkai az egyetlen érintett..



2019. okt. 9. 10:03
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

bocs,de én fletót és csapatát utálom, mint macskát sz4rni látni! Az izraeli likud testvérpártját, azaz a fideszt szintén.

Nincs különbség.

2019. okt. 9. 12:36
 12/14 anonim ***** válasza:
0%

#11-nek:


Akkor eldöntheted:


-Nem szavazol, vagyis Orbánra szavazol,


- Puzsér, Berki, etc..., amivel szintén Orbánra szavazol.


Vagy "nyelsz egy nagyot", és KariGeri-re nyomod az x-et. Két rossz közül a kisebbik.

2019. okt. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Borkainak megvan a maga baja. Szerintem, amint lemegy a választás, a felesége beadja a válókeresetet.
2019. okt. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

"hajból (és gerincvelőből is) évekig kimutatható.."

Mennyiért? És mennyi idő alatt lesz eredmény?

2019. okt. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!