Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a helyzet a pillangó...

Mi a helyzet a pillangó parkkal, a fákkal és a térkövekkel? Karácsony számlájára írandóak ezek a tettek, vagy sem?

Figyelt kérdés

Légyszí indokot is írjatok mert nem látom át...


Azt látom, hogy Tarlós ellenzéki youtube csatornán (ATV) felhozta ezeket az érveket Karácsony ellen és a saját védelmében...

Egész pontosan, hogy Zuglóban, a Pillangó parkban több fát vágtak ki mostanában, mint bárhol máshol Budapesten. Ezért mondja Tarlós, hogy Karácsonynál még Ő is zöldebb, mert kevesebb fát vágtak ki és többet ültettek...

Illetve még térköveket is fel szokta néha hozni, hogy száz milliókból néhány néternyi térkövet tetettek le Karácsonyék (állitólag), amire nem nagyon van más magyarázat mint hogy ellopták.


Ezt az ATV youtube csatornáján a legtöbb kommentelő pozitívan fogadta, és Tarlós mellé állt...


Viszont itt meg találkoztam több kommenttel, ahol említik ezeket a dolgokat és Őket rendre lepontozzák, de nem írnak rá semmit...


Vagyis akkor ez mégsem igaz?

Akkor mi az igazság?



Illetve még volt a Pesti Srácoknak is egy videója, ahol elmentek egy "erdőbe", ahol elvileg Karácsonyék hónapokkal ezelőtt ültettek fákat, egy erdőt, de nem volt ott szinte semmi...


Ezzel az üggyel mi a helyzet? Valahogy kamu, vagy igaz és Krácsonyék hazudtak?


Én nem állítok semmit, csak kérdezek!


2019. okt. 9. 10:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Te komolyan elhitted azt hogy Karácsony Gergely nem lop vagy csak trollkodsz?


Itt a bizonyíték rá hogy ha parkolásról van szó akkor a Fidesz és az MSZP is lop: [link]


"Ennek ellenére a Fidesz és az MSZP összefogott, és több kerület után Zuglóban is rájuk bízta a parkolás ügyét. Karácsony Gergely zuglói polgármesternek lett volna módja megakadályozni a szerződés megkötését – legalábbis élhetett volna a polgármesteri vétójogával, vagy legalább botrányt csinálhatott volna –, de helyette a szavazásnál csak tartózkodott."


És ezek a tolvajok támadják közösen Puzsér Róbertet, akinek 150 oldalas programja van, civilek állnak mögötte és csak mikroadományokat fogad el, 0 forint közpénzből van a kampánya. A Fidesz szerint bohóc, a baloldal szerint pedig a Fidesz kamujelöltje Puzsér.

2019. okt. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem trollkodom, csak kiváncsi vagyok azok véleményére és érveire akik lepontozzák (vagyis a többség) azokat akik ezekről az ügyekről írnak...

Mert ha lepontozzák boztos van.


Én ezeket a véleményeket, érveket, álláspontokat nem ismerem, de szeretném megismerni, mielőtt állást foglalok.


Ha egyoldalúan csak Tarlós és Puzsér olaláról hallok érveket, akkor logikus, hogy inkább valamelyikőjük mellé állok, de szeretném komplexebben látni a képet.

2019. okt. 9. 10:39
 3/5 anonim ***** válasza:

Poén, hogy erről a fővárosi közgyűlés döntött. 😆

De ne áltassuk magunkat. Ez az egész fásítás csak parasztvakítás a kampányban. Mikor láttad, hogy választásokon kívül Tarlós, Karácsony, vagy az ország bármelyik polgármesterjelöltje foglalkozna ilyen dolgokkal és fákat ültet?

2019. okt. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem értem a kérdést, videókat meg nem nyitok meg.

A Pillangó park Karácsony területe, (és tud is róla - szemben az Örs vezér térrel, amiről nem tudta, hogy az is Zugló).

A park eléggé elcseszett projekt lett, látom néha.

Nem túl öreg fákat vágtak ki nagy tételben, szóval ránézésre is romlott a helyzet.

2019. okt. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A Pillangó parknál sok fa a főút mellé került, az pedig fővárosi terület, tehát azokat a fákat a főváros ültette, nem Zugló.

Nemrég egy interjúban (sajtótájékoztatón) mondta Karácsony egy fát sem vágtak ki, csak... és itt valami szinonímát használt a kivágásra. (Sajnos nem találtam meg a teljes videot.)

Amúgy nincs semmi baj a fakivágással, mert vannak öreg, beteg fák. De Karácsony mondta az is az Andrássy úti fákról, hogy "szakmailag talán elfogadható a kivágásuk, de politikailag semmiképp". Tehát nem érdekli őt, hogy miért vágták ki, a lényeg, hogy ez politikai csatározásban felhasználható.


(Amúgy tele van Budapest fiatal fákkal, 10000 fát Budapestre szalaggal, csak ki kellene nyitni a szemeket.)

2019. okt. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!