Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szegediek? Botka vs Nemesi....

Szegediek? Botka vs Nemesi. Szerintetek ki az esélyesebb?

Figyelt kérdés

2019. okt. 10. 19:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
szerintem marad Botka. olyan szinten betonbiztos helye van, valami óriási botrány kéne ahhoz, hogy az emberek többsége elforduljon tőle.
2019. okt. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 meszike91 ***** válasza:
2014-ben 58%-kal nyert Botka. Szerintem most is simán nyer.
2019. okt. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
32%
Botka. Szeged szerencsés vele...
2019. okt. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Botka
2019. okt. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
29%
Botka, nem mintha teljes mértékbe elégedett lennék vele, de mivel a Zsidesz támogatásával indul a másik jelölt, ezáltal rá szavazok.
2019. okt. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
51%

#5.

Mit jelent az, hogy "zsidesz"?

Azt, hogy zsidó-fidesz?

Ha igen, miért illeted ezzel a jelzővel ezt a pártot?

A töbség nem hinném hogy zsidó lenne benne akár fajilag, de vallásilag még kevésbé...

Sőt, a Soros kampány alatt építettek is az antiszemitizmusra.


De ha zsidók is lennének, akkor biztos, hogy ezt kéne kienelni?

Ez a baj velük?


Nem inkább 10 másik, valóban problémás dolog?

2019. okt. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Igen azt jelenti, mások húsán, vérén élősködő tetű párt, azoknak akiknek valóban kellene a segítség, a fejlődés lehetősége azokat az út mellett hagyja mert nem vállalnak gyerekeket.
2019. okt. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
53%
Zsidesz? Ez ilyen magyar betegség, hogy mindig mást okolunk a bajunkert. Biztos zsidó ott mindenki. Egy igaz szín magyar nem lopna, nem haracsolna hanem mint Szent Ferenc szétosztana a vagyonát! Csak sajnos ez nem igaz. A verünkben van a lopás és a "nekem jó más le van szarva" életérzés. Borkai takarodjon, eleget lopott. Győr jóléte nem neki hanem az AUDInak, az ott dolgozóknak és a győrieknek köszönhető. Gondolkozunk már! Egy politikus max. annyi jotetre képes, hogy kevesebbet lop.
2019. okt. 12. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Waff ***** válasza:
Szerintem is marad Botka. Szegeden sok a nyugdíjas szavazó, a kommunisták ideje itt még nem járt le.
2019. okt. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Aki szerint Szeged szerencsés Botkával remélem azóta Szegedre költözött, munkát keres, vagy talált és próbál belőle megélni. Sok sikert!
2019. dec. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!