Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek az alábbi...

Mi a véleményetek az alábbi videóról?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=zSHesuPXhtY


Semmi különbség a fideszes és mszps-s nyugdíjasok között. Semmi...



2019. okt. 12. 15:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a kérdést már én is feltettem délelőtt, de nem baj, minél többen látják annál jobb...


Nem sok mindent lehet hozzáfűzni.

Borzalmas állapotok uralkodnak itthon, ha teljesen pártszinpátiától függetlenül nézzük, akkor is vitathatatlan...


És, hogy egy random eseményen egy egész kis tömeg összegyült és ezen a szinten vannak mind, egytől egyig, az arra enged következtetni, hogy ez az átlag az 50 feletti korosztály körében.

(átlagról beszélek, biztos sok kivétel van)

2019. okt. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Te miért nem tiszteled az időseket? Ők teremtették meg neked a feltételeket hogy ájfónnal rohangálhass. Több tiszteletet ha lehet!
2019. okt. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1# Upsz, nem láttam, bocsánat. Egyetértek veled.

2# Pedig az idősek sokszor sokkal bunkóbbak a fiatalokkal, szóval több tiszteletet a fiataloknak! Amúgy a nagyszüleimet pl. szeretem, szóval ez csak az egyéniségtől függ.

2019. okt. 12. 15:21
 4/8 A kérdező kommentje:
Ja, és nincs ájfónom.
2019. okt. 12. 15:24
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Azért bunkóak mert a mai fiatalokban semmi tisztelet nincs. Szemtelenek, nem adják át a helyet, fellökik az előttük állót mert rohanniuk kell romkocsmázni. Majd ha megadják a KELLŐ tiszteletet akkor talán nem lesznek bunkóak velük.
2019. okt. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ömm... amúgy itt nem a nyugdíjasok fiatalokhoz való hozzáállását kérdőjelezem meg, hanem a politikai vitakultúrájukat. Na, arról mi a véleményed?


Amúgy nem tisztem az időseket megsérteni. Tisztelem őket, ha nem akadályoznak semmiben, vagy ha nem pofáznak bele más mondanivalójába.

2019. okt. 12. 15:33
 7/8 anonim ***** válasza:
Egy soros ügynökre mégis hogy reagáljanak?
2019. okt. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Jaj, nem unjátok még ezt a Sorosozást? Hagyjuk már. Ez elterelő duma. Ettől egy beszélgetés, vita nem lesz hiteles.
2019. okt. 12. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!