Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a videóról?

Figyelt kérdés

Kérlek hallgassátok végig.


https://www.youtube.com/watch?v=4fwYrJ9Ous8


2018. okt. 27. 10:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Jól látszik, Puzsér egy ugyan néha idegesítő stílusú, de tiszta, normális gondolkodású figura. Hogy vállalható-e és hogy alkalmas-e főpolgármesternek azt nem tudom, szerintem ebben a kérdésben eléggé megosztó. Az viszont rettentő jól látszik, hogy az átlag NER tiszt(műsorvezető) mennyire egy síkban képes csak gondolkodni, mennyire aljas, kellemetlen stílusú, többször is próbálja csőbe húzni, kiforgatni Puzsér szavait, de nem talál rajta fogást.


Nagyon helyes, kb. így kell egy ilyen alja álriportert helyre tenni, 10/10.

2018. okt. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Csak annyit, hogy úgy mégis milyen körülményeket kellene biztosítani a hajléktalanoknak?


Mert ha a hajléktalan szállón kollégiumi körülmények lesznek akkor mindenki megy majd hajléktalannak és hlye lesz albérletet5 fizetni!

2018. okt. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Bocs, elvből nem hallgatom Puzsért. Amíg megtettem, számtalanszor bizonyította felületességét és hibás tényeket, tévhiteken alapuló borzalmas, általánosító következtetéseit, úgyhogy részemről nem foglalkozom vele.


Ha esetleg leírod ide kivonatolva, akkor reagálok rá.

2018. okt. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!