Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Anyamek azt mondjak, hogy a...

Anyamek azt mondjak, hogy a fideszre szavazzak most, es elegge kiakadtak hogy nekem mas a velemenyem ezzel kapcsolatosan?

Figyelt kérdés
Ti ezt hogy kezelitek otthon?
2019. okt. 13. 11:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Titkos a szavazás.
2019. okt. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%

ma dobták be a fideszes jelöltek szórólapjait meg orbán levelét a postaládánkba,a szüleim kitették látványosan a konyhaasztalra hogy véletlenül se kerülje el a figyelmemet.

Én megmutattam nekik a borkai blog náhány mondatát és képeket a bulikról.

Megkérdeztem, hogy a fideszes jelöltek múltjából mire emlékeztek, mit is csináltak úgy kb 1989-ig a mostani fidesz-jelöltek? Hát persze hogy kőkemény komcsik voltak. És lezártam a magam részéről a témát. Ha nekik 9ezer forintot megér a gyerek és unoka élete, lelkük rajta.

2019. okt. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
71%
Simán mondhatod, hogy rájuk szavaztál miközben nem. Senki se fogja tudni kire szavaztál, nincs az a rendszer mint előtte volt.
2019. okt. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 mindentudó99 ***** válasza:
66%
Ne vidd magaddal anyut a szavazófülkébe.
2019. okt. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%
Arra szavazol akire akarsz sosem fogják megtudni.
2019. okt. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Mondd azt, hogy fideszre szavaztál. (neveket is tudd, hogy ki a fideszes, mert ezen is elhasalhatsz)

Aztán az, hogy mit húzol be a lapon, már a te döntésed.

2019. okt. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
95%

Én megmondtam öreganyámnak, hogy a Fideszre szavazok, tehát nem gyünnek a migráncsok és megnyugodott a kis lelke.

Én meg megyek vissza a hollandokhoz.

2019. okt. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

De ezt nem ertem hogy miert kell hazudni?

Egyszeruen nem ertem, en elfogadom hogy ok rajuk szavaznak ok meg nem..

Gondolkozom hogy igy egyetem kezdetevel elkoltozom otthonrol...

2019. okt. 13. 13:04
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell megbeszélni.:)


Most eszembe jutott az egyik idézet az egyik Harry Potter-filmből; hogy amikor a


Hermione kérdezi az ikreket, hogy honnan volt nekik pénzük a Varázsvicc-bolt létrehozására; akkor az ikrek azt mondták, hogy "ne kérdezz semmit, ha nem akarod, hogy hazudjunk":) SPOILER (Harrytől volt.)


Tehát , visszakanyarodva: nem kell megbeszélni a politikai dolgokat, és akkor nem lesznek konfliktusok. :):):)

2019. okt. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki arra szavaz nálunk, akire akar, de nem titkolózunk egymás előtt.

Te mitől félsz, nem kapsz zsebpénzt?

2019. okt. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!