Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tényleg érvénytelen a szavazat...

Tényleg érvénytelen a szavazat, ha nem rakom borítékba a szavazólapot?

Figyelt kérdés

Már szavaztam, de csak simán bedobtam az urnába a 3 papírt, nem tettem borítékba, nem hajtottam össze.

A következő komment miatt kérdezem (facebook-on láttam): "Nyocker. 40es nő bőszen követeli a borítékot, nehogy má az ő szavazata érvénytelen legyen, és lobogtatva a papírokat, lássa mindenki, mit jelölt be. Minden X a legalsó rubrikaban. A bizottság pánikban. Én meg majd megfuloka röhögéstől, betarsulok, nekem is kell boríték. A mögöttem jövőnek már keres nélkül nyújtják"


2019. okt. 13. 17:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem érvénytelen.
2019. okt. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
41%
Azért elég szomorú, hogy az oktatásba ölt pénz teljesen felesleges volt. Állampolgári ismeret órán tanították. Pecsétnel kell rajta lennie, meg egy egyéttelmű jelnek, hogy kire szavaztál. Anonim, és a borítékba rakás annak az esélyét növeli, hogy mikor kiveszik elszakad, és érvénytelen lesz.
2019. okt. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
#2 Nekem nem volt ilyen órám.
2019. okt. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nemzetiségi választáson (zöld boríték) le kell zárni. A leírásban szereplő hölgy sejtésem szerint nemzetiség tagja lehet...
2019. okt. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
53%

#4 Nem olyan biztos az.


1) A romák jelentős része vélhetően nem kérte felvételét a nemzetiségi névjegyzékbe

2) A leírás alapján simán lehet magyar is - én is itt élek, látom, milyen szellemi színvonalat képvisel az átlag nyolckeri...na nem mintha máshol feltétlenül jobb lenne a helyzet.

2019. okt. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!