Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tisztelt ellenzékiek! Nem...

Tisztelt ellenzékiek! Nem kellene már úgy gondolnunk, hogy elég ebből az egész h'lyének nézésből?

Figyelt kérdés

Ha ezután a csalás sorozat után elfogadunk bármiféle eredményt, SZEMBEKÖPJÜK SAJÁT MAGUNKAT!


Mi a véleményetek?


2019. okt. 13. 20:35
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Pontosabban mire is gondolsz?
2019. okt. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%
Egyetértek. A leginkább pedig véleményem szerint az ellenzéki pártok köptek minket szembe akik kezdettől elfogadnak mindent, beszállnak minden játékba bármilyen szabályt szeg meg a Fidesz ahelyett, hogy együttesen bojkottálnák a demokrácia színjátékban való részvételt.
2019. okt. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%

2-es! Engem csak az bosszant, hogy egészen mostanáig a kedves ellenzéki pártok SZARTAK ÖSSZEFOGNI, és a fideszesek verhették a mellüket, hogy hát-hát 5-10%-os közép meg kis pártok muhahhaa most meg jé összefogtak, ahogy keleltt volna már '14-ben is voila jó pár nagyváros várhatóan ellenzéki vezetést kap, na most 2019-re esett le nekik az, amit minden politológus, meg én is megmondtam már hat-hét éve, hogy ez kétpárti választási rendszer, ezt csak így lehet, nem megverni a fideszt, egyáltalán kiállni ellene!

Az, hogy az idejáró Fidesz trollok krémje pl. Takács Zs5 "cimborám" folyton sivalkodott egy sort ha ezt leírtam csak bizonyította, hogy igaz...

És most be is igazolódik, de meglepődtem...

2019. okt. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

#3


Így van. Az, hogy összefogás nélkül nem lehetséges semmiféle ellenzéki eredmény az 2014-re matematikai ténykérdés lett. Hogy ezek után hogy volták képesek elszarni még a 2018-as lehetőséget is tőlünk az már hihetetlen ellenzéki pofátlanság és bűn is a szememben. Itt nem kormányváltásról lett volna szó hanem egy épülő diktatúra megállításáról, és ezt sem fogták fel. Tényleg megvetendő amit ellenzéki pártként csináltak.

2019. okt. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A Fidesz nem összefogott anno a kisgazdákal, utána KDNP-vel? Ezt hívják koalíciónak. Az ellenzék még csak most próbál helyezkedni. Olyan, mint a váltó futás verseny, csapatmunka az is, amit a Fidesz-KDNP és társ pártjai csinálnak és az is, amit az ellenzéki pártok. A csalás az, ha ezen a váltófutás versenyen levág valaki a kanyarból, rajzszögeket szór az ellenfelek lábai elé, elgáncsolja őket, vagy lefizeti az orvosokat hogy azt mondják, hogy az ellenfél doppingolt.

Aki akarja, az úgysem látja be, mi a különbség a kettő között.

2019. okt. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!